Renault safrane dt 2000 model hakkında bilgi veriimisiniz avrupa model

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkadaşlar bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi acaba renault safrane 2000 model dizel özellliklerini tam bilmiyorum gümrükden cıkma bi araba biraz kaporta sorunu var arabayı tanımamda yardımcı olrumusunuz tavsiye edermisniz arababayı allıp düzersem deyermi acaba cevablayanlara şimdidenteşekkür ederim

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz üye tanıtımları bölümünden kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz keyifli forumlar:eyv

aracın dizel olması güzel ama motoru nasıldır bilinmez bi servise göstermek gerekir..iç döşemeleri nasıl temizmi.torpido falan eger sıkıntılıysa parçasını bulmakta zordur..koltuklar falan sorun değilde diğer plastik aksamların tedariği sıkıntılı olucagını sanıyorum..kaportası sorun değil hertürlü yapılır..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz
Yeni Renaultunuz hayırlı olsun :)
Safrane Hayalimin Renaultu :eek:

Aracınız hangi modelidir bilgi vermemişsiniz ama dizelleri genelde Safrane 1 serisinde çok oluyor ..

Safrane'lara hiç dokunma fırsatım olmadı :( ama aracınızın istemediğiniz kadar özelliği var ..

Özelliklerini ben bilmiyorum ama siz bu özellikleri keşif ederken bizimle paylaşırsanız seviniriz :)

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a teşkkür ederim arkadaşlar burak dinler kardeşim en kısa zamanda üye tanımına giricem inş
sizede teşekkür ederim kadir salim en kısa zamanda özelliklerini yazayım inş burak kardeş kapaorta yabtırdım boya da yapıldı iç döemede tamam. tedarik eddim sürekli şunu duydum parca sorunu var ama ben kolay buldum cogu parcayı serfisde paalı ama cıkma buldum cogunu ben harcadagım deyecekmi onu bilmiyorum piyasasını bilmedigim icin özellikerini bulunca yazıcam inş bilen arkadaşlar bilgilendiriseniz sevirim inş

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a teşkkür ederim arkadaşlar burak dinler kardeşim en kısa zamanda üye tanımına giricem inş
sizede teşekkür ederim kadir salim en kısa zamanda özelliklerini yazayım inş burak kardeş kapaorta yabtırdım boya da yapıldı iç döemede tamam. tedarik eddim sürekli şunu duydum parca sorunu var ama ben kolay buldum cogu parcayı serfisde paalı ama cıkma buldum cogunu ben harcadagım deyecekmi onu bilmiyorum piyasasını bilmedigim icin özellikerini bulunca yazıcam inş bilen arkadaşlar bilgilendiriseniz sevirim inş
Abi aracınız Renaultun tartışılmaz en lüks araçlarından ... Safrene bu araba TR de satılmadıysa sebebi şudur :

Araç ilk çıktığı yıllarda bir kaç salağın uydurduğu parçası yok olayıdır ... Şahsen ben Safrane alacağım ( Kendime 2.0 Safrane Makyajlı kasa ) ...

Bu dediğim İlk çıktığı yıllarda kısmı aşağıda ki arabalar içinde geçerlidir :
Renault 21
Renault 25
Velsatis
Espace
....

Ve Latitude de ilerde böyle olacak ... ( Olabilir demiyorum kesin kesin latitude de böyle olacak ... )

Son düzenleme:

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.aleykum salim kardeş benimki 2,2 modifiyeli nasıl oluyor bilmiyorum bide latitıde nasıl oluyor teşekkürler

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide kardeş motor çok iyi bu arada 160 000 de km si

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi eger uzun vadeli kullanmayı düşünüyosan para harca arabaya..yoksa al sat yapacaksan zarar edilebilir..

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş kendim kulanıcam

petna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
piyasa deyerini nasıl anlarız bide kardeş