Renault scenic 2 direksiyon altindan gelen su

cetin26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim paylaşım için çok teşekkür ederim. Genellikle ağaç altına park edilen Scenic bu havuz tahliyelerini takıyor. Dolan su araç içine.

piyanist3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumla geç tanıştığım için aynı şey benimde başıma geldi. :) bir avuç çamur çıktı giderlerden bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlara yardımcı olabilirim nasıl temizleneceği konusunda:servis

perende

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2005 scenic aldım. bir ay önce. Çok detaylı bir iceleme yapmadım. ekspertize götürdüm. Maalesef onlar da detaya girmeden bir rapor düzenlediler ve ona dayanarak aldım. aracın altta bulunan saklama kutularının içi ıslaktı. ben yıkama sırasında yanlışlıkla içine su kaçırmış olabileceklerini düşünerek suyu temizledim ve güzelce kuruttum. Üç beş gün sürekli kontrol ettim ve bir sorun yoktu. sonra yağmurlar yağdı ve kontrol ettiğimde aynı şekilde içerisinin su dolu olduğunu farkettim. Ne yapabilirim? bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar varsa tecrübelerini ve çözüm yollarını paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
2005 scenic aldım. bir ay önce. Çok detaylı bir iceleme yapmadım. ekspertize götürdüm. Maalesef onlar da detaya girmeden bir rapor düzenlediler ve ona dayanarak aldım. aracın altta bulunan saklama kutularının içi ıslaktı. ben yıkama sırasında yanlışlıkla içine su kaçırmış olabileceklerini düşünerek suyu temizledim ve güzelce kuruttum. Üç beş gün sürekli kontrol ettim ve bir sorun yoktu. sonra yağmurlar yağdı ve kontrol ettiğimde aynı şekilde içerisinin su dolu olduğunu farkettim. Ne yapabilirim? bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar varsa tecrübelerini ve çözüm yollarını paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Yeni aracınız hayırlı olsun bu video da gösterilen iki tapayı da temizleyin orada tıkanıklık olunca su birikiyor biriken su bir yolunu bulup araç içine girmiş olabilir

34VR1415

zazum55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sattığım megan 1 aracım da da bir nöbet sonrasi içi havuz gibi olmuştu usta ön cam dan almış demişti soküp tekrar taktı sıkıntım kalmadı ön cama da bir baktırın