orkhun

Bilgi Girilmemiş
energy dci 130 hp ılk asamada bu aracla gelecek ve nissan qq larla sımdılık megane larda dusunulmuyor sanırsam 2012 nisan hazıran arası tr de beklenıyor bu scenic ler gecen sıfır megane almaktan vazgectım bunları ogrendıkten sonra bakalım beklemedeyım :)

zazu_bRS

Barışcan GÜZEY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iç ve dış tasarımı çok beğendim

TEginn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teyp in yanında flash bellek girişi de koymuşlar.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusura bakmayın bu aralar çok çok yoğunum. Hanımın arabasını sattım yeni araç arayışları öldürüyor beni :)) bunlar da benden bonus olsun. Yeni sceniclerde start stop özelliğinin yanında videoda paylaştığım 2 özellik daha eklenmiş durumda. Geç olsada renoda yeni teknolojiye ayak uyduruyor :) Renault Visio System - Alerte de sortie de voie // Lane departure warning - YouTube
Renault Visio System - Feux de route automatiques // Automatic high low beam - YouTube

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kusura bakmayın bu aralar çok çok yoğunum. Hanımın arabasını sattım yeni araç arayışları öldürüyor beni :)) bunlar da benden bonus olsun. Yeni sceniclerde start stop özelliğinin yanında videoda paylaştığım 2 özellik daha eklenmiş durumda. Geç olsada renoda yeni teknolojiye ayak uyduruyor :) Renault Visio System - Alerte de sortie de voie // Lane departure warning - YouTube
Renault Visio System - Feux de route automatiques // Automatic high low beam - YouTube

süper hacim.. gelse de alsak :beer