Renault Servis

__emre__

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Clio 4 2015 model araca sahibim. Aracimi 2 gun once servise verdim kalorifer klape motoru degismesi gerekiyormus ancak parcanin 3 gun sonra gelcegini solediler. Daha sonra tekrar arayarak arabayi aksam alabilcegimi parcayi taktiklarini solediler ve bu durum aklimi karistirdi sizce neden olmus olabilir boyle bisey? Killandim acikcasi

o6plaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
depoda malzemeyi görememişlerdir.
çıkma malzeme kullanmışlardır.
malzemeyi onarmışlardır.
:)

adamlara sorsaydın keşke önce böyle dediniz sonra böyle yaptınız diye

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Clio 4 2015 model araca sahibim. Aracimi 2 gun once servise verdim kalorifer klape motoru degismesi gerekiyormus ancak parcanin 3 gun sonra gelcegini solediler. Daha sonra tekrar arayarak arabayi aksam alabilcegimi parcayi taktiklarini solediler ve bu durum aklimi karistirdi sizce neden olmus olabilir boyle bisey? Killandim acikcasi

Servis yetkiliyse onarim isiyle ugrasmas veya cikma malzemeyle ugrasmaz. Kendi stoklarinda gorememis ve sonra bulmus olabilirler veya kendi stoklarinda yoksa kendilerine konum olarak yakin olan yani gun icinde tedarik edebilecekleri bir servisten de temin etmis olabilirler. Cikma malzeme veya onarim yapilmasinin anlasilmasi durumda yetkilerinin alinmasina kadar uzanir konu. Boyle bir ise servis kalkismaz. Yaparsa da gunahi kendi boynuna ve ispatlanmasi durumunda servis adina ciddi yaptirimlar olur.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com