Renault Servislerindeki Bakım Ücretleri-Siz Ne Ödediniz ?

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenki kazada oluşan ufak çaplı hasar sonucu BADAY otomotive bıraktım aracı..Hasar kaskodan halledildi ancak megane ın gri rengi yanar döner tarz oldugundan renk tam tutmadı..aslında tuttu ama benmi biraz kılım tam çözemedim :)bagaj kapagındaki spoileri söktüğüm için altında iz kalmıştı hazır boyanırken dedim o da aradan çıksın..orayıda burayıda boyayalım derken tavan hariç komple boyattım arabayı:) tertemiz oldu..zaten 10 yaşında bir arabanın bence boyanması gerek binilecekse diye düşündüm 2 sene daha biner sonra satarım büyük ihtimal..konuya döneyim..verdiğim extra fiyat 700 lira badaya 50 lira boyacıya 20 lira kaportacıya 50 lirada genel harcama ile konuyu kapattım..

asilllli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecen ay ilk yıl bakımını 280tl civarina yaptırdım.yüzde 20 iskontolu haliyle arac fluence 110 bg

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor yağı+Hava filtresi+Yağ filtresi+Polen filtresi+Kaputa lokal boya+Kaputtaki logo altı tabla değişimi:375 TL

muzarix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel Bakım + Triger Seti Değişimi servis 1.070,00 TL fiyat çıkardı.
%30 indirimi var. 749,00 TL'ye yaptıracağım. (bu haftasonu) Eğer rot kollarını da değiştirirsem +350,00 TL daha.

Eskişehir Celal Sölpük Yetkili Servis

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de triger 60bin bakım ve kam mili faktörünü değiştirdim 939 lira tuttu yüzde 20 indirimli.. samsun onur otomotivde yaptırdım..araba 2 günde zor çıktı... ilgi alaka iyi sayılır..

marklin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio hb dizel 45 bin bakımı ne kadar tutar

marklin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 clio hb 85 lik dizel aracım için 45 bakımını sordum yetkili servise YAŞAR oto. 505 tl standart + ilaveler (fren kontrolü sonrasında ve debriyaj seti olabilir dediler artı olarak)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok istiyorlar yaa..
Açı kaydırıcı arızalı bizimde , söküldüğünde trigerde yenileniyormuş .Triger de zaten yeni .

Servise gitsek bi dert , sanayiye gitsek bir dert , Özel servise gider sanırım .

Pol-Sa RENAULT Merzifon / Amasya
Emek Oto Merzifon / Amasya
Can Oto Merzifon / Amasya
Şıklar Otogaz Merkez / Samsun

Furkann

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
10bin bakım yetkili servis Görgülü / Ankara :D 70 tl
( 4 lt yağ , yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi)