Renault Sport direksiyon trimi

Frknnn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi forumlar arkadaşlar aracım için rs direksiyon trimi için bir proje yürütüyorum öncelikle 3D çizimi üzerinde çalışıyorum bu parçanın ama elimde ölçüleri yok sizden yardım bekliyorum teknik ölçülerini bulmaya çalıştım ama bulamadım elinde olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum kendi imkanlarınız ile bir ölçü alıp atabilirseniz çok yardımcı olur bu projeyi çizim bittikten sonra 3D yazıcı ile hayata geçireceğim başarılı olursa diğer arkadaşlarada yardımım dokunur maliyet olarak daha uygun fiyatlara bizde sahip olabiliriz bu parçaya bu projemde yardımlarınızı bekliyorum

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dostum.Hiç uğraşma parçayı renaultla iletişime geçip buldum.Bursa erdeğerler otomotivi ara.Parça bölümüne aktarsınlar seni.210 Tl fiyatı var.20 güne gelir diyorlar.Bulunması zor bir parça Türkiye genelinde.Bende aylarca aradım.Buldum sonunda Renault ana şube sağolsun ilgileniyor baya.

Frknnn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim dostum ama bursada yaşamıyorum bu küçük uğraşa değeceğini düşünüyorum senden rica etsem parça elinde var ise ölçüp atman bunu cetvel ile yapabilirsin yaparsan çok müteşekkir olurum

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakın zamanda siparişini vereceğim. instagram @projectclio3 hesabı bana ait.takip et ben sana yardımcı olurum :)

Frknnn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır takibe alıyorum teşekkürler 🙂

T_angelis

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio rs 172 mi acaba hocam? Ben de clio 172 faz 1 için çeşitli iç ve dış trimler bakıyorum da.

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oto ahmetten sipariş edebilirsiniz

Kadir BABUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Furkan, benim araçta rs trim var İstanbul Beyoğlu'nda oturuyorum projene destek için istersen sökerim ölçüleri net bir şekilde alman için müsait bir zamanda destek olabilirim ama ölçüyü senin alman daha doğru bence