Renault Sport Vites Topuzu ( 32 HR 034 )

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi teşekkür ederim . senin farklı ve güzel uygulamalarını izliyor olacağım ;) bu arada abi kolcak lazım bana yaaa orta ya orjinal bulsam uygun fiyata yardımcı olacak arkadaşlara açığım :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi teşekkür ederim . senin farklı ve güzel uygulamalarını izliyor olacağım ;) bu arada abi kolcak lazım bana yaaa orta ya orjinal bulsam uygun fiyata yardımcı olacak arkadaşlara açığım :)

Tabıkı kardesım arastıralım en uygun sekılde ayarlayalım sana sende bu sırada sahıbındende parca parca satılık doseme malzemeleri satan kişiler war bak onlara bulursan daha ıyı olur ayrıca renaulttoptancısı yaz google a ordada belki vardır.. Bende ilgileneceğim bu konu ile :eyv :eyv

Bunlarda Örnek ;

http://www.sanalpazar.com/Renault-Megane-2-Koldayama-Unitesi-Kolcak-Teccodan__isp9315908

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabıkı kardesım arastıralım en uygun sekılde ayarlayalım sana sende bu sırada sahıbındende parca parca satılık doseme malzemeleri satan kişiler war bak onlara bulursan daha ıyı olur ayrıca renaulttoptancısı yaz google a ordada belki vardır.. Bende ilgileneceğim bu konu ile :eyv :eyv

Bunlarda Örnek ;

http://www.sanalpazar.com/Renault-Megane-2-Koldayama-Unitesi-Kolcak-Teccodan__isp9315908

abi baktım hemen ama benim istediğim hani bu dinamik modellerindeki orjinal hali varya öyle olsun istiyorum bunları vidalamak falan gerekiyor sanırım orjinalliği bozulmasın eğer öyle temiz falan çıkma olursa benim için daha iyi olur içime siner. eğer olmadı böyle alcaz napalım :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi baktım hemen ama benim istediğim hani bu dinamik modellerindeki orjinal hali varya öyle olsun istiyorum bunları vidalamak falan gerekiyor sanırım orjinalliği bozulmasın eğer öyle temiz falan çıkma olursa benim için daha iyi olur içime siner. eğer olmadı böyle alcaz napalım :)

O Zaman Sahibindenin Arama Kismina Megane 2 Yaz Fiyat Bölümüne 10 - 1000 Arasi İşretle Orda Çikmacilarda Vardir , Araştir Biraz Orjinal Bulucaksindir İllaki Olmasdi 2 3 Çikmaciyi Ara Bana Orta Kol Dayama Lazim De Yardimci Olucaklardir.. :eyv :eyv

AEE41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu vites topuzu parlak kısmı kromajı soldu :(

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bunları yeni böyle kazalı araç satın alan çımacılarda bulabilirsin. Mesela geçen gün bostancı sanayide kazalı megane 2 aracın hala üstünde malzemeleri var. dynamiq modeliydi. Çıkmacının telefon bilgisini paylaşabilirim.

Son düzenleme:

krc71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iletisime geçebilirmiyiz bu vites topuzu için

bu topuz vela baska modeller mevcutmu