Renault sport vites topuzu ve ön lip montajı yapıldı

ogretmen09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce forumdan serkan arkadaşımızdan almış olduğum ayak dayama vesilesiyle telefonda bir tanışıklığımız olmuştu.Bu kez renault sport vites topuzu için aradığımda çok ilgili davrandı ve İstanbula davet etti,bu davet üzerine Sakaryadan İstanbula gittim.Montaja başlamadan önce oturup sohbet ettik,yine forumdan olan arkadaşımız Murat Boz geldi,onunda güleryüzlü ve ilgili tavırlarıyla karşılaştım.İlk kez görüşmemize rağmen sıcak bir ortam hakimdi.Bukadar ilgili davrandıklarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.Bu arada daha öncesinde serkanın temin ettiği ön lipi murat boz arkadaşımız monte etti,bu işlemi yaparken aracı life kaldırmadan işlemi gerçekleştirdi.Tüm işlemler bittikten sonra aracı yıkadık hatta bide yıkama bezi hediye ettiler:)mutlu bir biçimde İstanbuldan ayrıldım.

öncelikle kenar bölümlerin tırnaklarından çıkartıldı.
KqpJOW.jpg

w1BGzj.jpg

vites topuzu iç tarafa çevrilip lastikli olan bölüme gelindi.

KdD7Qp.jpg

ince bir demir yardımıyla lastiği bulunduğu yerden çıkardık.

KdDOq7.jpg

vites topuzuna hiçbir zarar vermeden çıkarıldı.

wvVjEp.jpg

bir aparat koyuldu ve yanlarından sıkıldı.

KqpG83.jpg

ve mutlu son:)yapılan bu işlem 2 dakika bile sürmedi.serkan arkadaşımıza teşekkür ederim.içime sinen bir çalışma oldu.

e7d6AW.jpg

lip montajı sonrası:)

wLNbbo.jpg

xYpgaA.jpg

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş elinize sağlık güle güle kullan :eyv

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan hocam resimler çok iyi ve anlatımda güzel olmuş sendeki çekimlerin hepsini maille atabilirmisin bana arşive aktarıyım :)
Bu arada yıkama sonrası beyaz ıle ılgılı bütün kaygılarım kafamdan silindi gercekten güzel bir renkmiş temizlendiğinde hakkını verıyor

ogretmen09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle beğeniniz için teşekkür ederim.güsel bir çalışma oldu.tabiki atarım serkan emeğiniz için tekrar tşk ederim:)hakkınızı helal edin artık.

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin inş. çok şık olmuş güle güle kullan... bu arada arkadaşlar bu ön lipi nerden temin edebilirim arıyorum bende ama bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen...

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle beğeniniz için teşekkür ederim.güsel bir çalışma oldu.tabiki atarım serkan emeğiniz için tekrar tşk ederim:)hakkınızı helal edin artık.

Benden yana helal hoş olsun yine bekleriz :)
resımlerıde beklıyorum maılle :)

allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin inş. çok şık olmuş güle güle kullan... bu arada arkadaşlar bu ön lipi nerden temin edebilirim arıyorum bende ama bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen...
sonuncusunu biz aldık sanırım temın edebılırsek bıldırırız tolga

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuncusunu biz aldık sanırım temın edebılırsek bıldırırız tolga [/QUOTE]

valla iyi olur abi bekliyorum saol:eyv

ogretmen09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amin hepimiz için kazasız belasız sürüşler.sizlerden olumlu tepki almak mutlu ediyor insanı.ön lipi cliocup172 serkan arkadaşımız temin etti inanın nerden aldığını sormak hiç aklıma gelmedi:)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İki aksesuarda çok yakışmış,anlatımın bir harika,güle güle kullan...:eyv

ogretmen09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için:bravo