Renault Symbol Aracım Hakkında Bir Sorum Var

34cengiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,
2012 model symbol 1.5 dci authentique edition aracım var. Bu aracı yaklaşık 2 sene önce aldım ve kafama takılan bir nokta var. Benim aracımda ön konsolda hem direksiyon hem torpido olmak üzere 2 adet airbag bulunmakta. Ancak, bir kaç gündür ilanlara bakıyorum ve authentique edition modellerde torpidoda airbag bulunmuyor. Bu bir opsiyon mudur, yoksa aracın geçmişinden midir bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

bunyas288

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 yılına kadar Symbollerde Abs çift airbag standart değildi. Donanım seviyesine göre veya opsiyonel olarak değişiyordu. Bu durum 2013 yılından itibaren donanıma modele bakılmaksızın standart hale getirildi. Güvenlik paketi olan araçlarda çift airbag oluyordu. Muhtemelen sizin araçta güvenlik paketli ve çift çift airbag ve abs bulunuyor.

Son düzenleme:

34cengiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 yılına kadar Symbollerde Abs çift airbag standart değildi. Donanam seviyesini göre veya opsiyonel olarak değişiyordu. Bu durum 2013 yılından itibaren donanım modeline bakılmaksızın standart hale getirildi. Güvenlik paketi olan araçlarda çift airbag oluyordu. Muhtemelen sizin araçta güvenlik paketli ve çift çift airbag ve abs bulunuyor.

Aradığım cevap. Çok teşekkürler :)