RENAULT SYMBOL Cam krikosu sorunu çözümü

munzevi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model renault symbol joy marka aracımın sol arka kapı cam krikosu bozuldu.Ne olduğunun anlamak için açtığımda içeride camı aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan çelik telin koptuğunu gördüm.makara ve telin sarıldığı mekanizma sağlamdı.Uğraşmayayım dedim Arnavutköy de 3 tane parçacıya sorudum yok deyip başlarından savdılar.Sonra ikitellide 3-4 yere sordum sıfır cam krikosunuda çıkma cam krikosunuda 300-400-450 gibi fiyatlara buldum ama çok pahalı olduğu için almadım.Arkadaşlar sizinde başınıza böyle bir durum gelirse isterseniz cam krikosu teli satan yerlerde kendiniz çözün.Yada sanayilerde cam krikosu tamiri yapan yerler var onları bulun.Ben sanayide istediğinim ölçüde tel bulabileceğim yer araken motorlu cam krikosu satan ve tamiri yapan bir yer buldum sorunumu 70 tlye çözdüm.İstanbulda oturan arkadaşlar İkitellide erhan usta var (telefonu isteyen olursa bana mesaj atsın) onu bulursanız sorunuzu kısa sürede çözecektik.İstanbulda oturmayan arkadaşlarda kendi şehirlerinde sorunu çözemezlerse krikoyu söküp kargoyla gönderebilirler.