Renault talisman 2016 Bluetooth müzik sorunu

ahmetnder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese merhaba hem araba da hem de forumda yeniyim. 2016 talisman kullanmaya başladım ancak diğer kullandığım araçların Bluetooth ile müzik dinleme özelliği gibi değil Bluetooth r link olarak telefondan bağladım ancak medya kısmından telefon bağlı gözükse bile telefonu seçemiyorum. Bağlı gözüküyor ancak üstüne tıklanmıyor. Farklı bir yolumu vardır bu özelliğin bu kadar zor olmadığını tahmin ediyorum :) teşekkürler

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullandığınız telefon hakkında bilgi verir misiniz? Ayrıca sorun bağlanmak mı yoksa müziklere mi erişemiyorsuniz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Aracınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Kullanıcı profilinizi değistirin.Telefondan bu cihazı unut deyip tekrar bağlanmayı deneyin ve kesinlikle tüm istenen izinleri veri.Telefonunuz iphone ise itunes ile bir sarkıyı telefonunuza atıp tekrar deneyin.Daha once bu sekilde çözenler oldu.

ahmetnder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone 8 plus kullanıyorum

ahmetnder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için deneyeceğim. Sağolun

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iPhone dan Bluetooth bağlı olsanız bile müzik uygulamasının içerisine bir adet MP3 atmanız gerekli. Ancak öyle telefon üzerinden YouTube ve Spotify şarkılarını dinleyebilirsiniz. Aksi halde kütüphane olarak öncelikle müzik uygulamasına baktığı için orada hiç müzik yoksa medya dosyası yok diyor. Bu şekilde sadece araçta Bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.