Renault Talisman, Megane 4 Sıralı Yanan Led Ayna Sinyali Tanıtım ve Montajı

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hepinize merhaba arkadaşlar.

Aracıma bir Çin alışveriş sitesinden sıralı yanan led ayna sinyali satın aldım.Ürünü ilk gördüğümde sadece üreticinin satış için sayfası vardı.Onunla iletişime geçtim ve sayfadaki bilgilerin yanlış olduğunu, Sayfada bu sinyal için Megane 2 uyumlu olarak yazdığını, ancak bu sinyalin megane 4 ve talisman' a uyumlu olduğunu belirttim. Daha sonra bana ürünün fotoğraflarını çekerek gönderdi.Ürünü kontrol ettiğimde bu ürünün doğru ürün olduğunu gördüm.
Talisman ve megane 4 aynaları birebir aynıdır arkadaşlar.

O yüzden bu sinyali alacak arkadaşlar megane 4 ve talisman'da kullanabilirler.Fiyat kampanya dönemlerinde biraz düşüyor.Eğer kuponunuzda olursa çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

İyi seyirler.

Nasıl çalışır videosu:

Montaj videosu:

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık , çok güzel olmuş. Tüm videolarınızı izlemişimdir herhalde , sayenizde aracımın gizli özelliklerini de kendim açmayı başardım .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Elinize sağlık , çok güzel olmuş. Tüm videolarınızı izlemişimdir herhalde , sayenizde aracımın gizli özelliklerini de kendim açmayı başardım .

Çok teşekkür ederim.Elinize sağlık.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Befe üstadım, videoyu da izledim. merak ettiğim bir konu var aynalardan çıkardığın sinyalleri açıp inceleme fırsatın oldu mu? şunun için soruyorum, komple sıralı yanan sinyal takımı almak yerine (biraz pahalı) sıralı yanan şerit ledler satılıyor onlardan alıp acaba normal sinyal takımlarının içine yerleştirebilir miyiz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Befe üstadım, videoyu da izledim. merak ettiğim bir konu var aynalardan çıkardığın sinyalleri açıp inceleme fırsatın oldu mu? şunun için soruyorum, komple sıralı yanan sinyal takımı almak yerine (biraz pahalı) sıralı yanan şerit ledler satılıyor onlardan alıp acaba normal sinyal takımlarının içine yerleştirebilir miyiz?

Merhaba.
Tabi yerleştirilebilir.Ben sinyallerin ön cam ve arka plastiği birbirinden ayırmadım.Ancak sızdırmazlığı çok iyi yapılması gerekir.Videoda bahsettiğim aynalı kısma ledler yapıştırılabilir.Ancak şeffaf cam nedeniyle yakından bakıldığında ledler ve pcb leri görünür.Aslında bence bu çok önemli de değil.Led çiplerinin dışarıdan görünmesi çok çirkin bir görüntü yaratmayabilir. Hatta cam filmi gibi farlar için olan orta şeffaflıkta far filmi ile şeffaf cam kaplanırsa çok daha şık görünür.