Renault ve müşteri memnuniyeti

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Kullanıma Baglı Da Değişir Kangoomun Kaucuk Paspası Sürücü Tarafı Daha Yeni Acılma Yaptı Biryerden Oda Topuk Denk Gelen Yer E Arac 100.000 Km De Diğerleri Sıfır Zaten

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben teşhisi koydum .. sende huzursuz ayak sendromu var :) paspasın orasını eşelemişsin :))) şaka bir yana 3 kuruşluk paspas için bunu yapmaları kötü tabi.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben teşhisi koydum .. sende huzursuz ayak sendromu var :) paspasın orasını eşelemişsin :))) şaka bir yana 3 kuruşluk paspas için bunu yapmaları kötü tabi.

haha ayak biraz huzursuz demek ki rahat durmuyoruz renaultnun da dediği bu zaten ben delmişim deliyim ya 6 aylık arabama işkence seansları düzenliyorum :D Bunun dışında şikayetvar a yazdım renaultnun uluslararası sitesinden de şikayette bulundum bu nasıl vizyonsuzluk diye. 20tl verip oto yıkamacıdan önceki aracıma aldığım paspas takımı bundan daha sağlamdı ya başkada birşey demem adamlar 50bin tl ye satıyorlar arabayı ama sattıktan sonra zerre kadar arkasında durmayacaklar böyle giderse :D

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana o cevabı veren yetkiliye veya yedek parçacıya hemen o anda paspasları suratına fırlatmak kaydı ile yapsaydın senden ii müşteri olmazdı.Geri zekalılar servet ödüyoruz araçlara kırk kuruşluk paspasa vızırıyor pislikler..

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana o cevabı veren yetkiliye veya yedek parçacıya hemen o anda paspasları suratına fırlatmak kaydı ile yapsaydın senden ii müşteri olmazdı.Geri zekalılar servet ödüyoruz araçlara kırk kuruşluk paspasa vızırıyor pislikler..

ne yalan söyleyeyim aklımdan geçmedi değil ama neticede oradaki insanlarda firmanın onlara verdiği yetkiler dahilinde ve firmanın sahip olduğu vizyon doğrultusunda hareket edebiliyorlar bu neden suç tabiki markada ve bu marka algısını yukarı çekememesinde. Bu arada merak eden olursa diye de şikayetvarda açtığım linki de vereyim renaultnun ne orjinal yanıt vereceğini göreceğiz. Muhtemelen yine aynı kişiler arayıp yine parayla paspas satmaya çalışacaklar ama :D

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2047713/renault-aracimin-paspasi-delindi/folj3

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şikayetvardaki durum üzerine bugün genel müdürlükten aradılar ve neden garanti kapsamında olmadığını anlattı ilgili çalışan hatta çok orjinalde örnekler verdi paspasın dış etkenden olduğunu söyledi tekrar ne bu dış etken dediğimde üzerine basınç yapılmış dedi o zaman tepem iyice attı dedim o zaman ayağımızı üzerine koymayalım sanki 6 aylık arabaya kasten işkence ediyorum dedim. Sonra bana bu kezde bayanların topuklu ayakkabıyla kullanması gibi etmenlerin sonucu da aynı şeyin olabileceğini ve bu başka markalarda da böyle olduğunu söyledi ben de bayan değilim ve ne topuklu ayakkabı giyiyorum dedim ne de başka markalar beni ilgilendirir o kıyası siz yapın dedim benim yapacağım kıyas önceki arabama oto yıkamacıdan aldığım 20-30 liralık paspasın bunlardan kat kat kaliteli olmasıdır dolayısıyla kıyası ben yaparım dedim. Sonuçta hep lafı çevirdiler ve bana destek verip sonuç vermeyen cinsten bir konuşma oldu, aklımda verilen örnekler kaldı :)

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diren mydx..Direnişini ilgiyle takip ediyorum..
Fransaya yaz :eek:

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diren mydx..Direnişini ilgiyle takip ediyorum..
Fransaya yaz :eek:

Yazdım yazmam mı. :)
Daha ne kadar ilginçleşekler diye merak ediyorum aradıklarında da zaten ağzıma geleni söylediğim için terapi gibi oluyor ücretsiz psikolojik destek hehe

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstesen yapamazsın 6 ay da bu aşınmayı............