Renault ve Nissan'ın Rusya hamlesi

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hea. Ben Burada 1 Yıldır Ne Diyorum Abi, Renault Lada'nın Hemen Hemen Çoğunu Aldı Sözleşme İmzalandı, 2013 Bekleniyor Yürürlüğe Sokmak İçin. Aldığım Duyumlara Göre Renault Lada Markası Altında Çok Ucuz Arabalar Üretip Satacak ( Dacia Gibi ) Yada Çok Lüks Araçlar Üretip Belli Başlı Ülkelerde Satacak. Zaten Renault İle Ortaklığın İlk Meyvesi Lada Largus'ta K4M Motor Kullanılıyor 1.6 16 Valf ;)

1316627507_lada-largus-1.jpg

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaan tebrik ediyorum seni takibin sıkı :) maşallah.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaan tebrik ediyorum seni takibin sıkı :) maşallah.

Bir Nevi Psikolojik Hastalık Abi, Otomobil Dünyasını Takip Edeceğim Kadar Dersleri Takip Etseydim Meslek Lisesi Değil Düzgün Bir Lise Okurdum, Şuan Evde Yatıp Durmak Yerine 4 Yıllık Bir Üniversiteye Giderdim, Ama Bana Sorsan Pişmanmısın Diye ? Yook Hiçte Değilim Sevdiğim İş İle Uğraşıyorum Yemişim Lisesini - Üniversitesini qw

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bir Nevi Psikolojik Hastalık Abi, Otomobil Dünyasını Takip Edeceğim Kadar Dersleri Takip Etseydim Meslek Lisesi Değil Düzgün Bir Lise Okurdum, Şuan Evde Yatıp Durmak Yerine 4 Yıllık Bir Üniversiteye Giderdim, Ama Bana Sorsan Pişmanmısın Diye ? Yook Hiçte Değilim Sevdiğim İş İle Uğraşıyorum Yemişim Lisesini - Üniversitesini qw

meslek yüksek okuluna gitsen iyiymiş aslın da en azından yani bu kafayla fena işler başarırsın 2 yıllık da.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
meslek yüksek okuluna gitsen iyiymiş aslın da en azından yani bu kafayla fena işler başarırsın 2 yıllık da.

Çok Düşündüm 2 Yıllığı Lakin 2 Yıllığa Gideceğime Bir İşe Girip Para Biriktirsem 2 Yıl Sonra Bir Dükkan Açacak Parayı Bulurum. O Nedenle Pek Sıcak Bakmıyorum :kahve

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Çok Düşündüm 2 Yıllığı Lakin 2 Yıllığa Gideceğime Bir İşe Girip Para Biriktirsem 2 Yıl Sonra Bir Dükkan Açacak Parayı Bulurum. O Nedenle Pek Sıcak Bakmıyorum :kahve

sen bilirsin :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bu arada renault rusyayada fabrika açılıyor ve fluencelerin bir kısmı artık orada üretilecek buda şu demek oluyor fluence piyasasında Bursa fabrikası önde iken artık pastadan bir dilimde ruslar alacak :S