Renault ,Yan Ayna Camı ve Kapağı Nasıl Sökülür/Monte Edilir?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.

Özellikle yeni nesil Renault araçların yan ayna camlarının ve ayna kapaklarının nasıl değiştirildiğini bir videoda tarif etmeye çalıştım.Bu hazırladığım videoda Talisman, Megane 4, Espace, Kadjar ve Koleos gibi Renault modellerinde, yan aynalara ait kapakların nasıl sökülüp-takılabileceğini ve de değişikliğinin nasıl yapılabileceğini adım adım tarif ettim.Ayna yapıları ufak farklılıklar gösterse de genel söküm mantığı aynıdır.Megane 4 ile Talisman'ın ayna kapakları birebir birbirine uymaktadır.

Bu video ile isterseniz ayna kapağını siz de söküp takabilir,hatta ayna sinyalini kendiniz değiştirebilirsiniz.

İyi seyirler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.

Özellikle yeni nesil Renault araçların yan ayna camlarının ve ayna kapaklarının nasıl değiştirildiğini bir videoda tarif etmeye çalıştım.Bu hazırladığım videoda Talisman, Megane 4, Espace, Kadjar ve Koleos gibi Renault modellerinde, yan aynalara ait kapakların nasıl sökülüp-takılabileceğini ve de değişikliğinin nasıl yapılabileceğini adım adım tarif ettim.Ayna yapıları ufak farklılıklar gösterse de genel söküm mantığı aynıdır.Megane 4 ile Talisman'ın ayna kapakları birebir birbirine uymaktadır.

Bu video ile isterseniz ayna kapağını siz de söküp takabilir,hatta ayna sinyalini kendiniz değiştirebilirsiniz.

İyi seyirler.

Bilgilendirme ve faydalı paylaşımınız için tesekkurler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sağolun.Rica ederim.

holigankara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman icon serisi kararan yan aynalar opsiyonel mi? Benim aracımın yan aynaları kararan değil

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Kararan yan ayna opsiyonlar arasında yer almıyor.
Benim yan aynalarımda kararmıyor.