Renault yetkili servislerinden parca almak mumkun mu

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadasimin 1.4 clio su icin orjinal isi, yag musuru ve termostad almamiz gerekiyo acaba renault servislerinde parca alabilir miyiz?
(Internette alma gibi bi olanagi yok)
Simdiden tesekkurler

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servistende alabilirsiniz , renault yedek parçası satan parçacıdanda orjinal parçayı alabilirsiniz.. Hangisinde fiyat ucuzsa ondan alırdım..

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servistende alabilirsiniz , renault yedek parçası satan parçacıdanda orjinal parçayı alabilirsiniz.. Hangisinde fiyat ucuzsa ondan alırdım..

hocam parcacilarda yok (en azindan bikacinda yoktu) olanlarda da fae ve galiba vernet diye bi marka var onu da almadik

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam parcacilarda yok (en azindan bikacinda yoktu) olanlarda da fae ve galiba vernet diye bi marka var onu da almadik

Her parçacıda olmayabilir bazı parçacılar sadece renault orjinal ve yan sanayi parça satar öyle sağlam bir parçacı bulmanız lazım. Fiyat araştırması yapın yetkili servis ve parçacıdan sonra kazık yemeyin yetkilide pahalı olabilir

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence de illaki parçacılarda vardır. En kötü netten numaralarını bulun ve telefonla sormanız kolaylık sağlayabilir diye düşünüyorum.