Renault'a devam bu sefer "19 EUROPA 1.6 RT Yakut Kırmızı 1996"

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlara sislere beyaz ampül taktım. Farlar Philips Crystal Vision 4300k, Sisler aliya 4500k
rengi çok hoşuma gitti özellikle amerikan parklarla güzel duruyor.:eyv

20150630_182610_1.jpg

FTBRO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayramın 2. günü abantta yakalnmıs olabılırsınız eğer yanlıs gormedıysem tabii :)

saNTANA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zamanının makam otomobilleri.
maşallahı var

Onurqaal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşin acayip tarafı brodway'le abanta çıkarken eskiden biraz viraj biraz rampa hararet sorunu olmuyodu. Ama şimdi sedece rampa çıkıyosun , hızlı gideyim desen yol bozuk yavaş gitsen hararet yükseliyor:soru
19 da sıkıntı olmuyo tabi orası ayrı mevzu. Maaşallahı var makinenin :bravo

Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum yeni aracınızın. Broadway ile arasında rampa performansı arasında fark var mı? Bende reno 19 1.6 almayı düşünüyorum. 92 model 265000 km de broadway var ve performansından gayet memnunum. özellikle rampada çoğu arabalardan performanslı.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum yeni aracınızın. Broadway ile arasında rampa performansı arasında fark var mı? Bende reno 19 1.6 almayı düşünüyorum. 92 model 265000 km de broadway var ve performansından gayet memnunum. özellikle rampada çoğu arabalardan performanslı.
Kesinlikle fark var
1.6 karbüratörlü alsanız dahi aynı teknoloji olsa bile hacim farkından 10hp gibi bi fark var. Enjeksiyonlu alırsanız tadından yenmez
Vitesleri yine aynı broadway gibi seri tutulmuş rampalarda iyi ama uzun yolda dezavantaj.
Bariz bi karşılaştırma yapayım yüklü şekilde aynı yokuşları (bolu dağı mesela sıkça çıkıyorum) 1 vites yüksek çıkıyorum 19'la