RFC-10.08.11 Antalya Buluşması!!!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
AĞUSTOS ayında bir daha ANTALYA benim için bitmiştir :D +50 derece :D gece ben terler içindeyarı baygın haldeyken haydar abi ve kerem abi baya serin ne güzel esiyor diyordu hehehehe

evettt nefis bir rüzgar vardı ve serin serin esiyordu???hayır bişey değil kendimden şüphaelenmeye başlayacağım şimdihehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kerem Abi nerde çalışıyor aceb ?? :(

koskoca il temsilcimizzz:)yaptırsakmı Antalya style:)ben kundudayımda laraya filan yolun düşerse haber et son 1 tane kaldı vereyim yada uygun bir yer ayarlayalım yok n'si yok şuyu buyu derken mındar etti sağolsun Haydar bey kardeşimhehe

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam;

Haydar bu stickerlardan temin etmek için önce Dominos Pizza ya ordanda Shemall Otoparkınamı gitmek lazım :)))
Abi elimde 1tane var eğer Zamanlar Renault!a yolun düşerse vereyım
AĞUSTOS ayında bir daha ANTALYA benim için bitmiştir :D +50 derece :D gece ben terler içindeyarı baygın haldeyken haydar abi ve kerem abi baya serin ne güzel esiyor diyordu hehehehe
Kardeşim biz üşüdük sen terledın anlamadım kı ben:)
mert istanbuldan bi gittin sağnak yağış başladı şehirde be :D
Ah o yagmur burayada gelse
Kerem abinin çalıştığı yere gitmende yeterli olur...:)
Hepsini ben aldım :D
koskoca il temsilcimizzz:)yaptırsakmı Antalya style:)ben kundudayımda laraya filan yolun düşerse haber et son 1 tane kaldı vereyim yada uygun bir yer ayarlayalım yok n'si yok şuyu buyu derken mındar etti sağolsun Haydar bey kardeşimhehe
Dediğim şekil yaptıralım Reis..All işte Yaşlılık aklını basından almıs ben stıckerı yapıstırırken dedım demı sonra bana bırsey deme dıye :D :D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
eyvallahta senin makinadaki resimlere ne oldu reis beklemedeyim hala:byby

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallahhhhhhh :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah flash çakı gibi :eyv coupeye de maşallah o da çok diri :)

Bonvenito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Günaydın Kerem abi! Hafta içi çok yoğun çalıştığımdan dolayı ancak Pazar günü müsait oluyorum. Sizin için sakıncası yoksa ortak bir noktada buluşabiliriz. Selam ile !