RFC 2019 Sohbet-Muhabbet

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar aracımın depoyu fulledım snra bıraz yol yaptım tekrar fuuledım katkı koydum fulleyınce wurt marka katkı tekar fulledım 2 gn ıcınde ve sımdı depom ful gozukmuyo gsterge panelınde fulln bır alt cızgısnde gozukuyoo takılımı kaldı gsterge vya baska bıseymı var aracm kangoo2013 bugune kadar boyle olmuyodu bugun braz yol yaptık 50 km snra tkrar fulledım yne fulun bır alt czgsnde gozukuyo gsterge
Şamandıra takılı kalmış olabilir 400--500 km yol yapın duzelmezse şamandıra değişir

Kangoo2013

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar aracımın depoyu fulledım snra bıraz yol yaptım tekrar fuuledım katkı koydum fulleyınce wurt marka katkı tekar fulledım 2 gn ıcınde ve sımdı depom ful gozukmuyo gsterge panelınde fulln bır alt cızgısnde gozukuyoo takılımı kaldı gsterge vya baska bıseymı var aracm kangoo2013 bugune kadar boyle olmuyodu bugun braz yol yaptık 50 km snra tkrar fulledım yne fulun bır alt czgsnde gozukuyo gsterge

Arkadaslar basnza gldimi sznde

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yol yptiktan snra tkrar fulliyim duzlmezse mi degstrm samndryi ve kac tl dr bu samndra
Evet önce 400 km kadar gidin yakıt yarıya insin şamandıra o zaman düzgün ölçmez ise değişim olsun. Fiyatı bilmiyorum. Depoyu tasana kadar doldurtmayin

Cht

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan1 1998 8v

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çünkü çıldırmak üzereyim... megan 1 98model 8v aracım var aractaki sıkıntı vitesdeyken 2. 3.4.5 farketmiyor seyir helindeyken aygım gazda bir anda motor sirkeliyor takır takır ediyor gaz yemiyor sonra düzeliyor ara ara yapıyor bunu kaç yere götürdm fayda etmedi bujileri buji kablolarını bobinleri değiştim, ısı senserunu değiştim sibop ayarı yapıldı krankı değiştim beyinde dedlr başka beyin taktık denedik yine aynı araca hala aynı çözemediler sıkıntı nedir bilen başına gelen varmı yardımcı olun lütefen bilgisayara da baglandı hata yok

rucukutu76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende benzin şamandırasında sorun vardı bi anda gaz kesip arabada sanki benzin bitmiş gibi silkeleme yapıyordu bilgin olsun

Cht

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan1 1998 8v
Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çünkü çıldırmak üzereyim... megan 1 98model 8v aracım var aractaki sıkıntı vitesdeyken 2. 3.4.5 farketmiyor seyir helindeyken aygım gazda bir anda motor sirkeliyor takır takır ediyor gaz yemiyor sonra düzeliyor ara ara yapıyor bunu kaç yere götürdm fayda etmedi bujileri buji kablolarını bobinleri değiştim, ısı senserunu değiştim sibop ayarı yapıldı krankı değiştim beyinde dedlr başka beyin taktık denedik yine aynı araca hala aynı çözemediler sıkıntı nedir bilen başına gelen varmı yardımcı olun lütefen bilgisayara da baglandı hata yok

Cht

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende benzinde de gazda yapıyor

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Sağlam bir Renault ustası anca çözer arızayı ihtimaller yakıt ateşleme beyin hepsine bakıldı ise ya gözden kaçan yer var yada elektrik tesisatında sorun

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Günaydın RFC dostları, hayırlı günler, hayırlı işlerimiz olsun..:eyv