RFC Ankara Buluşması + Hediye Dağıtımı ! 22.06.2013

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Angara Canlı

11726d1371916068-rfc-ankara-bulusmasi-hediye-dagitimi-22-06-2013-uploadfromtaptalk1371916067806.jpg

HTC One X ile TT2 den...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aç gözlülük yapmayalım abi :D bu akşam toplansınlar eğer kalırsa bi takım isterim :D

Kardeşim özelden [MENTION=6634]usta[/MENTION] ya kargo adresini mesaj at, beden ölçün ile birlikte . P.tesi bana çıkaracagı kargonun yanında sanada bi takım çıkarır diye umuyorum :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süper bir buluşma oldu ben biraz erken kaçtım . Ekibin kalan kısmı Enka ya geçti kalkış mekanına.. Fotolar gelir birazdan.. Katılan Herkese teşekkur ederim, ayaklarınıza sağlık. Yeni gelen arkadaşlarıma da yanımızda olduklarından dolayı teşekkür edeirm. Bizi takip edin daha neler var acaba RFC için :D ( Süpriz )

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir buluşma oldu, katılan herkesin ayaklarına sağlık..:)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Her zaman olduğu gibi yine harika bir akşamdı, katılan herkesin ayaklarına sağlık, tatile gitmeden hepinizi gördüğüm iyi oldu malum 2 3 ay Ankarada yokum :S Fotolar 30-45 dk ya hazır :eyv hepinize tekrardan teşekkürler :eyv 1 numarasınız Ankara ekibi :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler bugun yanımda arkadaşımı getirdim dönerken tepkilerini aldım ortamımız hakkında hiç yabancılık çekmediğini ve herkesin gerçekten düzgün ve belli bir amaç için orada olduğunu menfaat uğruna kimsenın bizimle olmadığını yansıtabilmişiz benim çok hoşuma gitti bu sözler bazen yeni gelen arkadaşlar ortamdan şikayetçi falan oluyorlar ama kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil özellikle bugun aramıza katılan yeni dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler bugun yanımda arkadaşımı getirdim dönerken tepkilerini aldım ortamımız hakkında hiç yabancılık çekmediğini ve herkesin gerçekten düzgün ve belli bir amaç için orada olduğunu menfaat uğruna kimsenın bizimle olmadığını yansıtabilmişiz benim çok hoşuma gitti bu sözler bazen yeni gelen arkadaşlar ortamdan şikayetçi falan oluyorlar ama kesinlikle öyle bir durum söz konusu değil özellikle bugun aramıza katılan yeni dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim

Ankara Ekibi farklı abi, biz dosluk için ordayız, menfaat kesinlikle yok Ankara ekibinde, ordan burdan ayrılsak bile Ankara ekibinden kesinlikle ayrılmayız..

Obilen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kardeşim özelden @usta ya kargo adresini mesaj at, beden ölçün ile birlikte . P.tesi bana çıkaracagı kargonun yanında sanada bi takım çıkarır diye umuyorum :)

Çok güzel bi buluşma olmuştur umarım abi :) şu ehliyeti bi alayım bende yakınımdaki buluşmalara katılmak isterim :) hediyeler konusunuda ustaya mesaj attım cevap bekliyorum umarım kalmıştır :)