RFC Captur Kullanıcıları

cealy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Şubat sonu veya mart başı diyorum ben de :)

Mais teki mt 19 şubatta gemiden geliyor demişti. Artık gerisini Allah büyük. Kar-buzlanma olmazsa da transfer ediyorlarmış bayilere. Yani şubat sonu mart başı oluyor herşey yolunda giderse tabi.

Aracı almadan yazmayayım dedim ama :) Benimkisi de outdoor dci edc olacak inşallah.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Mais teki mt 19 şubatta gemiden geliyor demişti. Artık gerisini Allah büyük. Kar-buzlanma olmazsa da transfer ediyorlarmış bayilere. Yani şubat sonu mart başı oluyor herşey yolunda giderse tabi.

Aracı almadan yazmayayım dedim ama :) Benimkisi de outdoor dci edc olacak inşallah.

Geç olsunda, güç olmasın. Allahımdan güzel günlerde, sağlıkla, kazasız, belasız ve arızasız kullanmalar dilerim.:eyv

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam hayırlı olsun bende bu kol dayamadan almak ıstıyırum. Ebay den mı aldın hangı sıteden aldın lınk verebilirmisin?

8EjJYa.jpg

nG4BlV.jpg

gLQB65.jpg

LojLnG.jpg
[/QUOTE]

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar benide lısteye eklermısınız: 2013 model 1.2 Icon Edc var bende

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Merhaba arkadaslar benide lısteye eklermısınız: 2013 model 1.2 Icon Edc var bende

Sizi de listeye ekliyoruz. :eyv

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bu captura guzel bir kol dayama bulamıyorum ne ebay sıtesınde nede yerlı satıcılarda.. Capturun kolcak eksıklıgını nasıl gıdercez? Malum orjınal kolcak hem cok pahalı hemde cok basıt bır urun.

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanalpazarda 295 TL ye armster2 marka bir kolcak var ama o da tam bellı degıl resımlerden ve uyumlumudur captur ile? Karar veremedım..

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hayırlı uğurlu olsun. İyi şubat sonuna az kaldı inşallah havalar açılır ve bir önce kavuşursun arabana :) Outdoor dcı edc oyak kampanyasıyla kaça mal oldu sana?

cealy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağol Allah razı olsun. Şu kolçak işini bende düşünüyorum. Eğer alırsan bilgi ver hangisinde karar kılacaksın merak ettim :)
Outdoor versiyonda döşeme standart kırmızı siyah yarı derili. Ondan sade siyah ve derili bir model olması gerekir bence de outdoor için.
Bizim alış fiyatımız çok farketmiyor bence. Yani 3bin max 4 bin indirimli bir fiyat var elimizde geçen seneye göre. Fakat kredisi faizsiz o iyi oldu.

thetal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah bu armster2 modeli tam dediğin gibi deri kaplama ve siyah renkte. Yükseklik ayarı ve ileri-geri hareket etme özelliği de var. Ben bugün yarın sipariş verebilirim elime geçince buraya resimlerinin koyarım inşallah.