RFC de zabıt katibi olan var mı?

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sınava başvurdum. 30 martta klavye 6 nisanda sözlü sınav var. Zabıt katipliği nasıldır? Maaşı nasıldır? Kendisi veya eşinde dostunda katip olan var mı acaba?
Gerçi 4. girişim olacak ama insan ümitleniyor işte. :)
Bu arada Samsun adliyesinde gireceğim. Bu aralar Samsun'a sürekli gidiş geliş olacak sanırım.

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torpilin yoksa işin zor kardeşim..

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kolaylık versin kardeşim, umarım emeğinin karşılığını alırsın..

BU ÜLKEDE ADALET YOK...

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sınava başvurdum. 30 martta klavye 6 nisanda sözlü sınav var. Zabıt katipliği nasıldır? Maaşı nasıldır? Kendisi veya eşinde dostunda katip olan var mı acaba?
Gerçi 4. girişim olacak ama insan ümitleniyor işte. :)
Bu arada Samsun adliyesinde gireceğim. Bu aralar Samsun'a sürekli gidiş geliş olacak sanırım.

Şu an kazandınmı bilmiyorum ama bende zabıt katibiyim :)

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an kazandınmı bilmiyorum ama bende zabıt katibiyim :)
Yok malesef kazanamadım. :)
Kağıdımın üzerine 3 tane + , 2 tane - koydular ama mülakat puanım 40 :) Neyse artık yapacak birşey yok. Allah izin verirse haziran atamalarında atanırım. Eğer o da olmazsa önümüzde 5000 tane katip alımı var. Şansımı bir de orada deneyeceğim. :)
Katiplik istiyorum aslında. +sı çok ama bakalım ne olcak. :)

fthzclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayağı bir geç oldu ama bende Zabıt Katibiyim ,dediğin gibi katipliğin +sı çok ama -leri de çok fazlasıyla ,çalışma ortamın çok önemli ,diğer memurluklar gibi karıştırılmasın :))) ama yinede devlet memurusun.:) Şimdiden başarılar

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayağı bir geç oldu ama bende Zabıt Katibiyim ,dediğin gibi katipliğin +sı çok ama -leri de çok fazlasıyla ,çalışma ortamın çok önemli ,diğer memurluklar gibi karıştırılmasın :))) ama yinede devlet memurusun.:) Şimdiden başarılar
Olamadım olamadım. :D
Eksisi olarak bir tek üstlerine ve iş arkadaşlarına bağlı olarak bunaltıcı olabiliyormuş sanırım. Bundan başka da -si varmı bilmiyorum. Ama +ları cezbediyordu beni. Kısmet değilmiş. :)
Dediğim gibi haziran atamalarında olmazsa yine 5000 tane katip alımına başvurcam :)