RFC Gençleri Heryerde

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

Kalbimizdesin Serhan :eyv
Sağolun Abim Sizlerde Kalbimizdesiniz :eyv
Hayat Size Guzel Gencler Akin Bakalim
Hayat Aslında Sizler Gibi Değerli Büyükleri Arkadaşları Kardeşleri Olunca Güzel Ve Bizlede Bu Güzel Abiliğin Arkadaşlığın Kardeşliğin Birer Simgesiyiz :eyv
maşallah gençlere :)
Sağolun Abim :eyv

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza saglık gencler.. Hemen bir eleştiride bulunayıom. Mert hitay o sakal ne :D Mert koç yaka bağır / bağır bağır bağırıyor maşallah :D Furkan o sakal bıyık olmamış bence üstü kes alt kalsın. Devran EFEM o tshirt ne EFEEEEEMmMMMMmMM :)
Joke Joke hehe
Abi gözlüğü takınca oraya aşağı çekiyor ben ne yapayım hehe
mert hitayın kaz dagları yanınca istanbula göç ettiğinden saç sakal karışık :D
furkan emanetleri getirecekmişsin şimdiden teşekkür ettim kardeşim :eyv
Bu espri süperdi Burak abi :D :D Akşam gişelerden karşılamaya gidelim ben yürüyerek bile gelirimde sakat olur akşam akşam :D :D
neyapalım KIZLAR Bunları giymemi istiyor daha bi hoşlarına gıdıyormusm ole dıyorlar ben yalancılarıyım...
Gençler çok terbiyeli abimm.. Takılmak çok eglenceliydi arkadaşlarla... Teşekkürler...
Her şey için çok teşekkür ederiz Devran abi vaktimiz olsaydı da otursaydık akşama kadar...Anadolu yakasına bekliyoruz ilk fırsatta :)
Benım teşkilat bu arkadaşlar bundan sonra.. TEŞKİLAT Başlığı altında toplanacak.. teşkilat burada şurada teşkilat gene bastı gibi gibi.... Birkac kısı eksık ama olsun :D
Mert Koç İstanbul emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım :tony
tekneye tente yapmakla uğraşıyorum abi 1 haftadır gece gündüz, sakalı kesmeye vakit kalmadı valla :aytuğ yakışmamış mı ki evren abicim :( qw @furkan bursa polisine karsı sakal önlemi hihiqw
Bursa ne alaka Mertim ? Furkan hakikatten sen neden böyle hint fakirleri gibi geziyosun hehehehe
elbette yakışmıştır ama benim 20 yaşımdayken sakalım çok azdı.. kızlar az kıllı erkekleri daha cok severdi.. şimdi trend başka demekki :D
Kıl erkeğin şahındandır derlermiş hehe

Okul açılcak hepsi gidecek :)Ne demek Burak abi lafı olmaz :)
Hani senin araba ağırlaşırdı şimdi hafif mi geldi ? :D :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her şey için çok teşekkür ederiz Devran abi vaktimiz olsaydı da otursaydık akşama kadar...Anadolu yakasına bekliyoruz ilk fırsatta :)
Mert Koç İstanbul emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım :tony

1. konuştuklarımızı unutma ve ona göre hareket et lutfen.. Gelecegini yakma mertooo.. Bakalım kısmet olursa beraber basacağız teşkilat olarak :D

2. Mert abi birlik sana emanet ben yokken.. :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gişelere 1 saat kala hbr verirsiniz bende ona göre çıkar gelirim:)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gişelere 1 saat kala hbr verirsiniz bende ona göre çıkar gelirim:)
Tamamdır Burak abi :)

Buda benden gelsin :D
Yiğitalp kardeşimle dağılırken :D :D
260003_3671793041888_1961613740_n.jpg

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul