RFC Mart Ayının Aracı Oylaması

Mart Ayının Aracı Hangisi olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    69
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bize Her Yer Trabzon diye bir nüktedan paylaşayım lakin emeği yerinde görüp gerçekten zor olanın başarıldığını gördüğümden oyum emektarımıza :eyv
En az Fabrika da gördüğüm R12 kadar orjinal ve diri duruyor aracın. Ellerine sağlık Ömer abi :eyv
EYVALLAH KARDEŞİM MAHÇUP EDİYORSUNUZ BENİ..EN İYİSİ HAK EDEN KAZANSIN DİYELİM :eyv TRABZONDAN HERKESE SELAM

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Haydi RFC daha 25 oy kullanılmış.:)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adaş sakın promosyon yapma yemiyor kimse ben 2 lahmacun + ayran teklif etmiştim gene de kazanamamıştım :D hehe

Napacaz ya ben oy kullanmadım daha oylamayı goremıyom :aytuğ Biri bana oy versn bende ona verecem şike yapacaz Yokmu Fenerliii , :D hehehehe

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Napacaz ya ben oy kullanmadım daha oylamayı goremıyom :aytuğ Biri bana oy versn bende ona verecem şike yapacaz Yokmu Fenerliii , :D hehehehe
Biri fenerli mi dedi.hehe Ben verdim oyumu csz'ye kardeşim bidaha ki seçimlerde oyumu isterim.hehe

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Adaş sakın promosyon yapma yemiyor kimse ben 2 lahmacun + ayran teklif etmiştim gene de kazanamamıştım :D hehe

Bu Promosyona Iki Defa Kandim Oyumu Verdim Lahmacunu Gectim Ayrana Raziydim Nafile ;)
Şaka Bir Yana Herkese Basarilar Oyumuzu Kullandik

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese başarılar, insanların zevklerini yargılamak veya yadırgamak ne kadar doğru önce bunu düşünmelisiniz.

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaldır kardes fotoyu elenmısık sankı burası trde arac secıyonda kendıne oy verenler elenıyomus baskaaa varmı

Çokta lazımdı , biz basık kangoo görmedik. .

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oyum 12tl nin dir.hem emek var hem yaşı var hak ettiğini düşünüyorum.....saygılar

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35vl 535 plakalı coupeyle kim katıldıki bu oylamaya? aracın sahibi bu forumda üye değil ismi kadir alpay ve araç uzun zamandır Bursada kendisinde.aldıgında değiştirmedi plakasını 35 kaldı.ara sıra buluşmalarımız oluyo coupe olarak ordan tanısıyorum kendisiylede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...