RFC Mart Ayının Aracı Oylaması

Sizce Mart Ayının Aracı Hangisi Olmalı?

• Tazcan44 - Megane 3 Sporttourer 1.5 DCI

Oy: 11 13.4%
  • emirekici - Megane Coupe 1.6 16V RXI

Oy: 22 26.8%
  • Tugay TAN - Megane II HB Dynamique

Oy: 11 13.4%
  • erkantubaay - Megane 3 Touch 1.5 DCI-Diskalifiye

Oy: 28 34.1%
  • PauLord61 - Clio 3 HB 1.6 16V Dynamique

Oy: 10 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılımcılar için başarılar diliyorum bu tatlı bir rekabet ve aslında katılan her araç bence 1. dir RFC için

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Toplum olarak yarışmalara biraz hevesliyiz. Ancak katı kurallı olmadığı müddetçe tüm yarışmalar suistimal edilebilir. Nacizane fikirlerim: :)
* Yarışma kurallarınızı belirlerken, belki aranızda mevcuttur, bir bilişim uzmanından yardım almanız faydalı olacaktır. Çünkü "1 ip = 1 üye = 1 sağlam ve düzgün oy" mantığı pek doğru görünmüyor.
* Ip kıstası yerine üyelerin mail adreslerinin gerçek kişiyi temsil edip etmediğinin saptanması daha mantıklı olacaktır.
* Yine yarışma kurallarında yer alan "14- Üyelerimiz kendi araçlarına oy veremezler ve aynı IP den birden fazla oy alan yarışmacı diskalifiye edilirler." maddesi çok sakıncalı görünüyor. Kazanması istenmeyen kişiye diğer yarışmacılar bu tür bir hile yaparsa ne olacak?
* Ayın aracı derken "görüntü olarak en güzeli?", "kötü görünümlü iken modifiye ile en güzelleştirileni?" gibi kıstaslardan hangisi kastediliyor bu tam açık değil. Ayrı kategorilerde yarışmalar düzenlenebilir.
* Araçlar yarışmaya katılırken birden fazla fotoğraf ile katılıyor ancak oylama tek fotoğraf üzerinden yapılıyor. Kabul tüm fotoğraflar aynı sayfaya eklenemez ancak fotoğraf üzerinden ilgili sayfalara bağlantı verilebilir ve araçların tüm hikayesinin görünmesi sağlanabilir.
* Ve son olarak kayıtlı, gerçek ve faal üyelerin oy kullanabilmesi için yarışmada oy kullanma şartlarına “en az 1 aylık forum üyesi olması, en az 1 haftalık üye olması, şu kadar yorum yapmış olması” vs türünden sınırlamalar eklenirse yarışmalara gölge düşmez.

İyi olanın, adaletli üyelerin oylarıyla kazanması dileğiyle… :eyv

Sayın Çamlıtepe , ailemize hoş geldiniz.Forum kuralları gereği sizide tanımak isteriz.Keyifli ve faydalı forumlar.

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/

r_caliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaaşlara başarilar dilerim .

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılımcılara başarılar.

noname

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar .Clioya jantlarıyla body kitiyle ayrıca emek harcanmış tebrikler .

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekranı resimlerde eleme yapmak için 100 kere aşağı yukarı çektim ben oy veremicem her halde diye düşündüm hepsi çok güzel araçlar artık birinize attım hayırlı uğurlu olsun :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oylamada son gün günceli.:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son 5 saat 38 dk.:)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
erkantubaay nickli üyemizin aracı 1. oluştur kendisini tebrik ederiz

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mart ayının aracı oylamasında hile yapıldığı tespit edilmiştir, bu sebeple 2 gelen aracın sahibi emreekici nin Megane Coupesi 1.olmuştur...

attachment.php

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...