Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar abi hayırlı olsun :) Çok güzel :) Özellikle spor göstergelerine bayıldım :)

Maşallah , Allah nazarlardan saklasın kazasız belasız kullan abi :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta3606.jpg

Direksiyonun içinde sağ tarafta kalan "R" ve "O" tuşları nedir Abiler :) ??

Benim en kısa zamanda R-19 dan kurtulup en aşşağı 2004 Megane'a kadar yükselmem lazım ... Yoksa ki yeni nesil Renaultlardan bu gidişle hiç bir şey anlamayacağım ...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
usta3606.jpg

Direksiyonun içinde sağ tarafta kalan "R" ve "O" tuşları nedir Abiler :) ??

Benim en kısa zamanda R-19 dan kurtulup en aşşağı 2004 Megane'a kadar yükselmem lazım ... Yoksa ki yeni nesil Renaultlardan bu gidişle hiç bir şey anlamayacağım ...

hız sabitleme hafiza tuşu kadir mesela 100 giderken gaza basip hizlanman icab etti diyelim r ye basar sollamani yaparsin tekrar hafizadaki sabit hiza dönmen için

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hız sabitleme hafiza tuşu kadir mesela 100 giderken gaza basip hizlanman icab etti diyelim r ye basar sollamani yaparsin tekrar hafizadaki sabit hiza dönmen için
Sürekli ihtiyar arabalarla uğraşınca , bilgisiz kaldık :D

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Alah Utandırmasın Çok güzel, İyi günlerde kullanman dileğiyle bu makyajlı kasa güzel gerçekten nasip diyelim bizimde olur inşallah, zamanı gelince nasip olursa bir daha ki aracım 105 hp bu kasadan olacak inşallah

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Alah Utandırmasın Çok güzel, İyi günlerde kullanman dileğiyle bu makyajlı kasa güzel gerçekten nasip diyelim bizimde olur inşallah, zamanı gelince nasip olursa bir daha ki aracım 105 hp bu kasadan olacak inşallah

inşallah hocam inşallah allah nasip etsin sizlerede bende 105 var gri oda g1 makyajli bu acil oldu bekleyemedim 90 hp oldu ama 6 vites ve mandalli vites topuzu şahane oluyor mandalsiz reno mu tofaş mi belli olmuyor

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Güle güle kullan haydar başkan :eyv

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar Başkan'a kazasız belasız sürüşler diliyorum :) Hayırlı, uğurlu olsun :)