RFC sizin için Eskişehir Rallisindeydi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim en çok merak ettiğim izleyiciler tarafından Megane RS nasıl bir tepki gördü :)
Keşke orada olsaydım , R11 imide götürürdüm , Türkiye de önemli yerleri var R11 lerin :)

kadircim o an görmek lazım yaşamak lazım rally araçlarının içinde kaldığım özellikle ctesi çok güzel dakikalar yaşadım araca ilgi seyirci kısmını geçtim katılımda bulunan bir kaç araç espark da ctesi peşime takıldığını ışıklarda beraber egzoz sesleri içinde eğlendiğimizi bir araç da deneme turu atarken beraber gazladığımızı ancak ve ancak orda olarak yaşayarak anlayabilirsin ben 3 ay sonraki es es rallysi için konu açacağım ve o rallide çok güzel bir haftasonu geçirebileceğimizi şimdiden söyliyim umarım katılım çok olur ve hep beraber hem eğlenir hemde içimizdeki motorsporları ateşi canlı canlı daha da yükselsin isterim :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarına sağlık Murat Abim 26 RS yanıyor :masallah :masallah güzel bir gün olmuş kessinliklee :) bakalım bu yaz Eskişehir'e belki gelebilirim bu yaz olmasa bile bir dahaki yaz olacak diye umuyorum :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kadircim o an görmek lazım yaşamak lazım rally araçlarının içinde kaldığım özellikle ctesi çok güzel dakikalar yaşadım araca ilgi seyirci kısmını geçtim katılımda bulunan bir kaç araç espark da ctesi peşime takıldığını ışıklarda beraber egzoz sesleri içinde eğlendiğimizi bir araç da deneme turu atarken beraber gazladığımızı ancak ve ancak orda olarak yaşayarak anlayabilirsin ben 3 ay sonraki es es rallysi için konu açacağım ve o rallide çok güzel bir haftasonu geçirebileceğimizi şimdiden söyliyim umarım katılım çok olur ve hep beraber hem eğlenir hemde içimizdeki motorsporları ateşi canlı canlı daha da yükselsin isterim :eyv

Motorsporları ateşi bir çoğumuzda yüksektir sanırım :)
Gönül isterki rainbow ile bizde piste çıkıp bir turlayalım :) Eski günlerde ki gibi :eek:

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık:eyv

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
26RS DE yakıyor ortalığı:eyv

Teşekkürler Murat Abi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarına sağlık Murat Abim 26 RS yanıyor :masallah :masallah güzel bir gün olmuş kessinliklee :) bakalım bu yaz Eskişehir'e belki gelebilirim bu yaz olmasa bile bir dahaki yaz olacak diye umuyorum :)

​Beklerim bakicim inşallah yaz organizasyonunda burda olursun :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Beklerim bakicim inşallah yaz organizasyonunda burda olursun :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beklerim bakicim inşallah yaz organizasyonunda burda olursun :eyv

dediğim gibi bu yaz olmasa da bir dahaki yaz orda olacağım inşallah :) kız olayları falan var :D hayırlısı olur insallah.. :) orda olmak isterim :eek:

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dediğim gibi bu yaz olmasa da bir dahaki yaz orda olacağım inşallah :) kız olayları falan var :D hayırlısı olur insallah.. :) orda olmak isterim :eek:

Ooo olayın rengi çıktı ortaya :D benim içinde değil sevgilisi için geliyor bak bak bak hehe hadi hayırlısı olsun :eyv