RFC Sticker Şablonu İsteyenler

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
istersen yollayayım kargoyla abi :) ben de 1 haftadır uğraşıyordum valla birazda tembellik ettim ozalitçi var benim tanıdık oraya gittim yapmıyormuş umudum kırılmıştı :) bir reklamcı var bizim sokakta ne zaman geçsem kapalıydı bugün yakaladım yarın soracağım istersen yaptırayım fiyat almadım daha yanlız
[/QUOTE

Valla yok demem , parası önemli değil neyse hemen takdim ederim kardeşime.. sen bir araştır bakalım müsait olduğuda.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istersen yollayayım kargoyla abi :) ben de 1 haftadır uğraşıyordum valla birazda tembellik ettim ozalitçi var benim tanıdık oraya gittim yapmıyormuş umudum kırılmıştı :) bir reklamcı var bizim sokakta ne zaman geçsem kapalıydı bugün yakaladım yarın soracağım istersen yaptırayım fiyat almadım daha yanlız

en kısa zamanda gideceğim abi sorarım :) elemanı vardı oda bilmiyormuş tam en fazla 15 20 dedi bakalım artık değişik bi stil denemeyi düşünüyorum ama nasıl olur bilmem yine klasik beyaz yaptıracağım galiba

Valla yok demem , parası önemli değil neyse hemen takdim ederim kardeşime.. sen bir araştır bakalım müsait olduğuda.
[/QUOTE]

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1920326_666589456720141_1936453845_n.jpg
böyle olması belki daha iyi :)

AHMETAYTEN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar.

Renault Fan Clup sticer şablonu nasıl alabiliyorum. İstanbuldayım yeni üye oldum.
selamlar.

Maslaniak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende izmirdeyim ben nasıl ulaşırım bana da yaptırıp gönderirseniz sevinirim para sorun değil daha önceden gönderebilirim size..

akorkut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuda bilgisi veya ilgisi olan yokmu arkadaşlar

Burçin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sticker dan nasıl temin edilebilir.

Ugonulal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sticker den bende istiyorum nasıl temin ederim clio4 de ve forumda 2.günüm

nativist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iki gün önce reklamcııya gittim flaşımı yanıma almayı unuttuğum için çıkarttıramadım, iki gün sonra inşallah biz de nasipleneceğiz :)