RFC Stickerlı İlk Captur ( 34 ZS 5219 )...

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin..

memo_16

Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun Mustafa abi, yengeye kazasız belasız kullanmalar diliyorum :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Eyvallah başkan...:eyv
3 Temmuz'a yetişme ihtimali yoktu bizde hazır araç gelmişken alalım dedik,bu arada 1 Temmuz'da 1.000 lira zam var...

​Vay Canına Neyse Orda Duracagina Sende Dursun

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
​Vay Canına Neyse Orda Duracagina Sende Dursun
Doğru söylüyorsun, beni de aradılar gümrükten arabanın çıkışı yetişmeyecekmiş 01.Temmuz a kalır ise bin tl zam var araba bakıyoruz size dediler. Önerdikleri araç siyah, fildişi tavan oldu. Ben kabul etmedim, kendim araştırdım, Denizli'de Sagdıkoğlunda turuncu, fildişi tavan buldum, onlara söyledim, onlarda 1 saat sonra aradılar beni, tamam araçı sizin için aldık dediler. Bizim siyah tavan oldu fildişi tavan. Plakayı 01.Temmuzda çıkaracaklar bandrolu onlara ödetiyorum. Son anahtar teslim fiyatı 53,500.tl olarak netleştirdik. Tabi bir aksilik çıkmaz ise Allah kısmet eder ise, önümüzdeki hafta teslim alacağız arabayı...

Son düzenleme:

gokhanhacihasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun tekeri düz bassın

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru söylüyorsun, beni de aradılar gümrükten arabanın çıkışı yetişmeyecekmiş 01.Temmuz a kalır ise 1bin tl zam var araba bakıyoruz size ddeirler. Önerdikleri araç siyah fildişi tavan oldu. Ben kabul etmedim, kendim araştırdım, Denizli'de Sagdıkoğlunda turuncu fildişi tavan buldum. Onlara söyledim, onlarda 1 saat sonra aradılar beni tamam araçı sizin için aldık dediler. Bizim siyah tavan oldu fildişi tavan. Plakayı 01.Temmuzda çıkaracaklar bandrolu onlara ödetiyorum. Son anahtar teslim fiyatı 53,500.tl olarak netleştirdik. Tabi bir aksilik çıkmaz ise Allah kısmet eder ise, önümüzdeki hafta teslim alacağız arabayı...

sizinde arabanız hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin...

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
95c9.jpg
[/URL][/IMG]

Hayırlı olsun Abi, Allah kaza bela vermesin, Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanın.

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şakası bir yana, çok güzel araba abi, bakmaya doyamıyorum ;) Ekli dosyayı görüntüle 11809

Duruşu bile güzel :D

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi