RFC Şubat Ayının Aracı Oylaması

Sizce Şubat Ayının Aracı Hangisi Olmalı?

• 5. Mcvpower 2007 dacia logan mcv

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OFK42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açık konuşacağım;
bu nasıl iş arkadaşlar yaa..?
mesaj sayım az olduğundan yarışmaya katmıyorsunuz!?
böylelikle benim RFC 'ye olan hevesimi kırdınız ve RFC'ye girmeme mi sağladınız...
ben burada birincilik için yarışacaktım bir çok kişi ile... oysa ki siz benim bu hevesimi kırdığınız gibi tüm hayallerimide yıktınız/kırdınız..!

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bu yarışma sonuç da herkesin arabası gönlünün birincisidir. Heray bu yarışmalar yapılıyor sanırım Mart ayında katılırsın, küsme kırılma, kazanmanın değerini kaybetmeyi yaşamadan bilemezsin.. Kamuya açık forum gibi hele ki sanal ortamlardaki alanlarda bazı kurallar koymak gerekir yoksa işin suyu çıkar bunuda eklemek istedim..

OFK42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yarışma sonuç da herkesin arabası gönlünün birincisidir. Heray bu yarışmalar yapılıyor sanırım Mart ayında katılırsın, küsme kırılma, kazanmanın değerini kaybetmeyi yaşamadan bilemezsin.. Kamuya açık forum gibi hele ki sanal ortamlardaki alanlarda bazı kurallar koymak gerekir yoksa işin suyu çıkar bunuda eklemek istedim..

Tüm herkese açık bir yarışmanın olması,gerek cazipliği gerekse devamlılığı ve başararıları getirmez mi ?

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
açık konuşacağım;
böylelikle benim RFC 'ye olan hevesimi kırdınız ve RFC'ye girmeme mi sağladınız...
ben burada birincilik için yarışacaktım bir çok kişi ile... oysa ki siz benim bu hevesimi kırdığınız gibi tüm hayallerimide yıktınız/kırdınız..!

arkadaşlar derken ?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açık konuşacağım;

genel kuralımız hepimiz için geçerli. misal kendimi örnek vereyim şu anda ben aday olabilirim şayet mesaj sayım 49 olsaydı aday olamazdım. yarışma sonucu katılan herkese teşekkür edilir sonuç temsilidir birinci gelene para ödülü gibi bir hediyemiz yok. RFC üyeleri olarak kazancımız muahbbetimiz, ortam paylaşmamız, dayanışmamız. Önümüzdeki aylarda katılma hakkına sahip olursanız sizin aracınızıda yarışmaya dahil görmek bizi memnun eder. Bu ay olmadı diye canınızı sıkmayın, keyifli forumlar olsun :eyv

Son düzenleme:

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TCMEGANE'a bir oy da benden gelsin. Hayırlısı olsun tüm adaylara başarılar.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyum TCMEGANE Hayırlı Olsun..

19bao07

Bilgi Girilmemiş
yanlıs anlasılma olmasın , kimseye bi kastım yok bunu yazarken.. ama kural varsa herkese olması lazım yada uygulanmıyosa herkese uygulanmaması lazım..
kırmızı clıo 4 un fotolarında eksıkler var , içinden de fotolar yok , surucusuylede yok..yonetımle karar aldık kattık vs gıbı seyler bence yanlıs..
dedıgım gıbı kımse yanlıs anlamasın , ozellıkle aracın sahıbı.. ama kural varsa herkese eşit şekilde uygulansın kı kımse darılmasın kırılmasın

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlıs anlasılma olmasın , kimseye bi kastım yok bunu yazarken.. ama kural varsa herkese olması lazım yada uygulanmıyosa herkese uygulanmaması lazım..
kırmızı clıo 4 un fotolarında eksıkler var , içinden de fotolar yok , surucusuylede yok..yonetımle karar aldık kattık vs gıbı seyler bence yanlıs..
dedıgım gıbı kımse yanlıs anlamasın , ozellıkle aracın sahıbı.. ama kural varsa herkese eşit şekilde uygulansın kı kımse darılmasın kırılmasın
mhurat yarışma kuralını yanlış anlamış kendi resmini eklemiş, katıldığı günde son gündü, yönetimde karar aldı arkadaşı ekledik sayın arkadaşım, anlaşıldımı??

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açık konuşacağım;
Yarışmanın kuralı bu arkadaşım, senin dediğin gibi olsaydı eleman gelsin dün siteye üye olsun 3-5 mesaj yazmış yarışmaya dahil olmuş. Diğer katılan arkadaşların ne ayrıcalığı olacak adam site kurulduğundan beri burada, yeni girenle aynı mı olacak. Kural açık bir sonrakine katılırsın bu kadar kendine sıkıntı yapma kardeşim:eyv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...