RFC Temmuz 2011 Ayın Aracı Oylaması

RFC Temmuz 2011 Ayın Aracı Oylaması

• Atakan67 Atakan Yücesan Dacia Stepway

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben öyle yok arabada jantmıs yok bilmem neymiş yok arkadasıma veriyorum gibisinden sacma sapan düsünceler yoktur. daha onceki yarısmalardada oldugu gibi kimse benim aracıma oy vermemişti o portakal rengi transportıra bile 10 oy cıktı eski püskü araçlara bile 10 15 oy cıktı bana sıfır cıktı ve artık katılmıyorum yeni işlemler yaptırana kadar gozume en cok hos gelen araba haydar abinin kangoosu oyum ona :eyv
Eski püskü kısmı yakışmadı sana ... Önemli olan yeni bir arabaya sahip olup katalog bilgilerini bilmek değil ;) Önemli olan o arabayı karış karış bilmek .

Ben eski püskü bir arabayla şuanda da 1 MEGANE ile Oylarımız başa baş var mı itirazı olan , Hemde STOK Haliyle .
( Megane bizi geçsin o önemli değil ben zaten 1. olmak için değil 19 lar katılsın diye katıldım :) )

Forumda senin araban kötü gibi deyimler kullanmayın , Gücü ona yetmiştir . Ayrıca çocukça bunlar ...
He arabası yenidir o ayrı , amenna parası var adamın alıyor Allah bereketini artırsın ne deyim :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
neyse tartışma cıkmasın sonunda ben banlanan oluyorum bunların olmaması için siliyorum yorumumu keyfe keder herkez.

Son düzenleme:

vagabond94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 0 oy mutlu gururlu huzurluyum amaç eğlenmek gücenmeye gerek yok :)

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyumu kullandım herkese başarılar :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neyse tartışma cıkmasın sonunda ben banlanan oluyorum bunların olmaması için siliyorum yorumumu keyfe keder herkez.
Hiç birimiz banlanmayalım :) Tartışmak istemedim zaten .

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önümüzdeki ay fotoları değiştirmeyi düşünüyorum bende :)

herkese başarılar gayet güzel araçlar var

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar...:eyv

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben öyle yok arabada jantmıs yok bilmem neymiş yok arkadasıma veriyorum gibisinden sacma sapan düsünceler yoktur. daha onceki yarısmalardada oldugu gibi kimse benim aracıma oy vermemişti o portakal rengi transportıra bile 10 oy cıktı eski püskü araçlara bile 10 15 oy cıktı bana sıfır cıktı ve artık katılmıyorum yeni işlemler yaptırana kadar gozume en cok hos gelen araba haydar abinin kangoosu oyum ona :eyv

kardeşim burda eski yeni arac kıyaslaması olmuyorki bnm aracta geçen seçimde 5 oy almıştı galiba full LTT bide zevk meselesi açıkçası oylamada benim aracla VW portokal kalsa ben VW ye werildim baya hoşuma gidiyor eski püskü demek bence pek dogru degil

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...