RFC Temmuz 2011 Ayın Aracı Seçmeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese başarılar :)

Not : Eskiden böyle konuları açan moderatöre teşekkür amaçlı "TEŞEKKÜR" butonuna basılırdı ... Oylamaya katılan katılmayan .

Mesut 16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi gecen oylamayada katıldı bu arabayla ben sıfır oy aldım mesutun araba 3 oy aldı reno dısı bi marka 3 alıyor megane 0 oy alıyor ne biçim iş anlamadım gitti.

merak etmene gerek yok abicim katılmıyorum bana gelen bütün oylar senin olsun nokta.
(çekemeyenler anten taksın diyerekten )

Son düzenleme:

Mesut 16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kurallara uyarım tabiki heryerin bir kuralı vardır fakat bir insan düzgünce uyarılır

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
abi gecen oylamayada katıldı bu arabayla ben sıfır oy aldım mesutun araba 3 oy aldı reno dısı bi marka 3 alıyor megane 0 oy alıyor ne biçim iş anlamadım gitti.

Geçen Ay Ki Konuda Kurallarda Reno Dişi Araç Katılamaz Diye Yazilmiş Muhtemelen Gözden Kaçmiş Olur O Kadar

bu sefer de katılmak istiyorum bi sınır yok heralde demi? :)

Kazanana Kadar Sınır Yok Elini Çabuk Tutan 15 Araç Oylamaya Hak Kazaniyor

merak etmene gerek yok abicim katılmıyorum bana gelen bütün oylar senin olsun nokta.
(çekemeyenler anten taksın diyerekten )

Kural Neyse O Mesut Kardeşim Anlayişina Teşekkürler
Anten Takacak Kimse Yok Bu Ailede Kardeşim Ama Güzel Espiri

Herkese başarılar :)

Not : Eskiden böyle konuları açan moderatöre teşekkür amaçlı "TEŞEKKÜR" butonuna basılırdı ... Oylamaya katılan katılmayan .

Mühim Değil Kardeşim Teşekkür Butonuna Bakmiyorum Bile Sende Bakma

Mesut 16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kural Neyse O Mesut Kardeşim Anlayişina Teşekkürler
Anten Takacak Kimse Yok Bu Ailede Kardeşim Ama Güzel Espiri

ben zaten birisi taksın diye değil birşeyler çıkartılabilsain diye yazdım ortaya fakat bundan sonra No criticism no problem .

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1

2

3

4

5

6

7

8

9

RC Burakcarisma

Burak Sırtmaç

İstanbul

2006 Renault Kangoo Multix 65 HP 1.5 dCi

Aracımda far karartma, amerikan park, krom egsoz ucu ve 15" Mini jantlar vardır.(Arabanın maskotu köpeğide unutmamak lazım :) ) TR de sayılı olan metalik lacivert renktedir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hep söylüyorum usanmadan yine söyleyeceğim. Burda amaç sohbet muhabbet olsun güzel güzel arabalar görüp göz zevkimizi tatmin edelim. Sonuçta bu güzel araçları alan var alamayan var. Magazin programlarında bile bodrum gibi yerleri göstermeden önce tatile gidemeyenler için diye lafa giriyorlar. Varsın katılsın veya katılmasın dünyanın sonumu? Tövbe haşa Allah ın emri değilya Reno dışında aracın katılamayacağı. Kimse sırf reno diye senin aracına oy vermek zorunda değil. Senin aracına oy vermediler diye kimseye kızamaya sitem etmeye hakkın yok. Bu tip bir uyarıyı özel mesaj yolu ile konuyu açan arkadaşa bildirmen çok daha hoş olurdu.

Belki bana da kızacaksın genç arkadaşım ama 2 cihan bir araya gelse dünyanın en kral aracınıda yapsan şahsım adına konuşuyorum sırf bu tip bir düşünce beslemen sebebiyle ben sana oyumu vermeyeceğim. Demokrasi ile yönetiliyoruz ya düşünce özgürlüğü varya, var da var. Üç kuruşluk eğlence için lütfen kimse kimsenin kalbini kırmasın. Canımı sıkmayın :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende faklı fotoğraflarla yarışmaya katılmayı düşünüyorum bu ay :)
Bence diğer markalarda oylamaya katılsın sonuçta eğlenmek amacıyla yapıyoruz yarışmaları.

Son düzenleme:

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
34 UP 2329 Renault 19

Araç vites topuzu dışında tamamen orjinaldir.

ÜYE : car_club22
AD SOYAD : Ahmet Melih Cartoğlu

OTOMOBİL : Renault 19
SERİ : Europa
KASA : Sedan
TÜRÜ :RNE
MODEL: 1998
MOTOR : 1600cc
MOTOR TİPİ : C2L Engine Power
YAKIT TİPİ : Benzin
Güç : 80 HP
KM : 355.000 +
1

2

3

4

5

6

7

Moderatörün son düzenlenenleri:

vagabond94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bende katılıcaktım ama r19 u temsilen bi arkadaş katılmış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...