RFC üyeleri ne yakıyor? :)

Hangi yakıtı kullanıyorsunuz?

• Benzin

Oy: 27 32.9%
  • Dizel

Oy: 33 40.2%
  • LPG

Oy: 20 24.4%
  • Patron alıyor, bana ne:D

Oy: 2 2.4%

• Kullanılan toplam oy
    82

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
dikkat edin klimayı veya kaloriferi ilk açtığınızdan 5 dk sonra gelebilir o sıkıntı değil ama sonra geliyorsa bi baktırın polen filtresine felan .

ben bir takibe alayım bunu en iyisi. hava çok olduğu günlerde 4-5 defa (dışarıdan hava alımını kapadığım, sıcaklığın en sonda ve bir an önce ısınsın diye klimanın 3 te olduğu durumda 12 3) tam semtten ayrılacakken oldu koku ben de hemen dışarıdan hava girişini açıp dereceyi azalttım koku geçti ardından, ama neden geçti acaba geçeceği vardı da mı yoksa ben öyle yaptım diye mi, dikkat edeyim bir dahaki sefere, teşekkürler:eyv

WD40

Metin KAYA
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Patron aliyor banane

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bir takibe alayım bunu en iyisi. hava çok olduğu günlerde 4-5 defa (dışarıdan hava alımını kapadığım, sıcaklığın en sonda ve bir an önce ısınsın diye klimanın 3 te olduğu durumda 12 3) tam semtten ayrılacakken oldu koku ben de hemen dışarıdan hava girişini açıp dereceyi azalttım koku geçti ardından, ama neden geçti acaba geçeceği vardı da mı yoksa ben öyle yaptım diye mi, dikkat edeyim bir dahaki sefere, teşekkürler:eyv

ben teşekkür ederim dikkat edin bakalım ne sonuç alacaksınız

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben teşekkür ederim dikkat edin bakalım ne sonuç alacaksınız

allah razı olsun, meğer sorun yokmuş :D dün gidiş-dönüş test ettim, koku çıktı yine ama kendiliğinden kısa sürede geçti. panikle ısıyı düşürüp hava girişini açmadım:D giderken 5. dakikada, dönüşte 7. dakikada oldu koku gerçi öğrencimle binmiştik lafa dalınca açmam biraz gecikmişti:D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah razı olsun, meğer sorun yokmuş :D dün gidiş-dönüş test ettim, koku çıktı yine ama kendiliğinden kısa sürede geçti. panikle ısıyı düşürüp hava girişini açmadım:D giderken 5. dakikada, dönüşte 7. dakikada oldu koku gerçi öğrencimle binmiştik lafa dalınca açmam biraz gecikmişti:D

rica ederim hocam sıkıntı yoksa görev tamamlandı :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Diesel Power Inside :)

kasırqa

Rıdvan ŞATIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah razı olsun arabamdan zam falan hissettirmiyo en son sehir dişina çıktığımda 1 depo ile 1250 km yol yaptım :çak