RFC Yollarda '' OyakRenault ''

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi eline saglık bu videonun yuklenmemiş halini senden almam lazım bi ara haberin olsun..

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Izlemeyen ve yorumlamayan kalmasin gunceli...

XT615 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bolanzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar ben bu eylencelere gele bilir miyim katılım ücretlimi veya neler yapılıyor buluşulunca bilgi vere bilirmi biri bana

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi eline sağlık tşkler

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Onur abi eline sağlık harika olmuş :eyv inş bi daha fabrika gezisi düzenlenirde bende gelirim :D fabrika tanıtımını ve anlatımını ben yapabilirim sıkıntı yok :D :D

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar ben bu eylencelere gele bilir miyim katılım ücretlimi veya neler yapılıyor buluşulunca bilgi vere bilirmi biri bana

Herkes buluşmalarımıza katılabilir...
Buluşmalara katılırken herhangi bir ücret söz konusu değil.. Yemek , kahvaltı, piknik vb. organizasyonlarda yediğinizi içtiğinizi ödersiniz o kadar ..
Aile olarak buluşmalardan elde ettiğimiz tek kar yüzlerimizdeki gülümsemeler ve mutlu aile ortamımızın getirdiği rahatlama hissi...

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz ?
Bulunduğunuz ilin il temsilcisiyle görüşüp buluşmalarla ilgili bilgi alabilir ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz..

bolanzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes buluşmalarımıza katılabilir...
Buluşmalara katılırken herhangi bir ücret söz konusu değil.. Yemek , kahvaltı, piknik vb. organizasyonlarda yediğinizi içtiğinizi ödersiniz o kadar ..
Aile olarak buluşmalardan elde ettiğimiz tek kar yüzlerimizdeki gülümsemeler ve mutlu aile ortamımızın getirdiği rahatlama hissi...

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz ?
Bulunduğunuz ilin il temsilcisiyle görüşüp buluşmalarla ilgili bilgi alabilir ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz..

ben kocaeli gebzede oturuyotum online olarak sürekli konuşula bilen bir sayfanız yok mu

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelemedim Ama Gitmiş Kadar Oldum Teşekkürederim Emeklerinize Ayaklarınıza Sağlık :D

Haydi RFC İzlemeyen Kalmasın
:eyv