RFC Yönetim ve Üyelerimiz ile birlikte kahvaltı Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
O zaman sur cafe oke yrn arar rezervasyonu yaparım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Anlaşıldı bugün halledecegim abi

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sarıyer Garipçe Köyü çevresinde kahvaltıcılar var güzel köy kahvaltısı felan yapıyolar ama fiyat almak lazım mekanları çok güzel zaten garipçeyi bilen bilir :) bu sefer bende katılıcam Kesin geçen sefer sticker istiyorum dedim Yusuf abi fena laf soktu artık gelmem lazım :))

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hahaha, gelecen tabi ya :)

Köy kahvaltısı pahalı olur, havalar da bozukken kapalı mekanda olmak gerekecek. Sur cafe den bir fiyat alsın Burak. Değerlendiririz.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
sabah 10 dan beri 25 dakika da bir arıyorum sur cafe yi Güler hanım diye bir bayan varmış fiyat alacağımız ama hanımefendi gelmedi hala özel telini de aldım aradım ama oda kapalı sanıyorum ki fiyatlandırma yarına kaldı ama yer konusunda oke rezervasyon yapıldı yer için.

Son düzenleme:

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Güler Hanıma ulaşamadık ama sağolsun Nihat bey geri dönüş de bulundu..

Gecen sene 29.50 olan kahvaltı fiyatı bu sene 32TL olarak güncellenmiş ve uygulanmaktaymış.. Gerek kendi bastırmalarım gerek ise RFC farkı ile fiyatı 27 TL olarak rezervasyonumuzu yaptırdık çok şükür..

9 Kasım Pazar günü... Sur cafe Zeytinburnu... Kişi Başı 27 TL
Açık Büfe de kapalı mekan da ve sadece RFC yönetimi ve üyelerinin bulunduğu ayrı bir alan hep birlikte açık ve sınırsız büfe de kahvaltı ederek tanışmak muhabbet etmek için mükemmel bir firsat..

Aramıza yeni katılan üye arkadaşlar çekinmeyin kafanıza da kimseyi tanımıyorum ne işim var demeyin unutmayın ki bizler de birbirimiz tanımadan buluşmalar gerçekleştirdik ve bu mükemmel aile nin temellerine birer sağlam demir olduk.. Şimdi sıra sizlerde herkes davetlimiz dir yeni eski aktıif vs ayrımı yok..

Sticker isteyen sayın üyelerimiz organizasyonumuz da STİCKER, DERİ RUHSAT KABI, DERİ ANAHTARLIK gibi hediyelerimiz de olacaktır..

Ve son olarak asıl bombamız.. Kahvaltıya katılan üyelerimiz arasından kura ile seçilecek olan 5 şansı üyemiz 22.KASIM GÜNÜ MAİS SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN AUTODROM ORGANİZASYONUNDA bizlerle birlikte KURTKÖY'de yemek eşliğinde RS donanımlı araçları ve Elektrikli araçları test etme şansı elde edecek

Başka söze gerek yok sanırım..Katılıacak olan arkadaşlar beraberibizde gelecek olan kişileri + olarak belirtin mesela siz ve eşiniz geleceksiniz AHMET+1 gibi

Şimdiden herkese çook teşekkür ederim

Katılım listesi

1.
*Usta-Mustafa USTA
2.
Danube-Yusuf AKDOĞAN +1
3.Uther77-Savaş ŞEN - Haber verecek
4.
burak7088-Burak YILMAZER + 1
5.
KaRaHaN-Murat KARAHAN
6.resatsirin-Reşat ŞİRİN + 6 Hay maşallah :D
7.memolik-

8.ali akkaş-Ali AKKAŞ

9.Gökhan AKADAL-FACEBOOK
10.
11.
12.
13.
14.
15.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Burak, fiyat çok iyi :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
RFC Ailesi ve SUR Cafe kalitesine ilaveten AutoDrom Pistide RS deneme şansı, daha ne olsun...:eyv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...