RFC'nin İNANLAR bayrağını monte etme çabası :) [1080p]

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seni seviyoruz dostum bunu bil smile.png sen en tatlı işgüzarlardansın ama kulağıma su kaçtı bir sonraki buluşmadan çekerken çekilebilirsin dikkat et biggrin.png ( resim yani resim yusuf elli kere sordun düzeltim hehe artık ne anladıysan bu kelimeden bir de arkadaşlara ve bana anlatırsan sevinirim hehe hehe hehe hehe )

La havle, bir şey anlamadım ki? anlamadigim icin sordum ne dedin diye Black-Khan ;) lütfen başka bir şeye çekmeyelim, imdat frenlerini çekelim modaymış :aytuğ

Ekli dosyalar

• smile.png
    smile.png
    819 bayt · Görüntüleme: 0

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
La havle, bir şey anlamadım ki? anlamadigim icin sordum ne dedin diye Black-Khan ;) lütfen başka bir şeye çekmeyelim, imdat frenlerini çekelim modaymış :aytuğ

DAha önce söylediklerini anlamadım sonra söylenenleri hiç anlamadım bilmem anlayamadığımı anlatabildim mi :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
İbretle ve hayretle izledim eyvallah :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten varya buluşmalarda çok dikkatli olacaksın her an heryerden birileri çekimde açık verdinmi yandım akşama gifff oldun

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten varya buluşmalarda çok dikkatli olacaksın her an heryerden birileri çekimde açık verdinmi yandım akşama gifff oldun

Aynen emre bir de yusufum orda ne diyor "karahan orda" şimdi bunun altından neler çıkartılır aklından neler geçmiştir sorma gitsin hehe hehe