Rlink 2.2 android bluetooth bağlantı sorunu

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rlink versiyonu 2.2 olması sebebiyle android telefonlarla bluetooth bağlantısı her 5 saniyede bir kopup bağlanıyor.Bu sebeple telefon görüşmesi vs hiç bir bağlantı yapamıyorum.ios da sorun yok.5 tane android telefonla denedim hepsi aynı rlink versiyonu eski olduğundan kaynaklı dediler. Servis güncellemeye yanaşmadığından 2.2 versiyonu yükseltmeyi başaramadım. Maise şikayette bulundum,ama netice alamadım Aynı sorunu yaşayan,yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rlink versiyonu 2.2 olması sebebiyle android telefonlarla bluetooth bağlantısı her 5 saniyede bir kopup bağlanıyor.Bu sebeple telefon görüşmesi vs hiç bir bağlantı yapamıyorum.ios da sorun yok.5 tane android telefonla denedim hepsi aynı rlink versiyonu eski olduğundan kaynaklı dediler. Servis güncellemeye yanaşmadığından 2.2 versiyonu yükseltmeyi başaramadım. Maise şikayette bulundum,ama netice alamadım Aynı sorunu yaşayan,yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

Siz hangi bölgede yasiyorsunuz? İstanbulda benim gittiğim serviste böyle bir olayla karsilasmadim. Zira keyfe keder güncelleme istedim ve yaptılar. Gitmek isterseniz İstanbul avrupa yakası başın ekspres yan yolda gurses renault. Bi konusun isterseniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginize teşekkür ederim.Ankarada oturuyorum. O yüzden maalesef buralarda araştırıyorum.

Miracles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendeki 2015 için aracımda Samsung A70 ile Bluetooth bağlantı sorunu bende de var. Güncelleme yapılmadı ancak şunu fark ettim. Oppo A15 ve oppo reno 5 lite model telefonlarla bağlantı yapıyor.biraz araştırdığımda bu telefonların bluetoothlarinin bazı codecleri desteklediğini gördüm. AAC, LDAC gibi. Hatta iPhone'ların AAC codecli oldugunu okudum bir yerde. AAC codec destekli Bluetooth lu telefonlar güncelleme yapilmadan kadjarlara bağlanabiliyor gibi geliyor bana.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendeki 2015 için aracımda Samsung A70 ile Bluetooth bağlantı sorunu bende de var. Güncelleme yapılmadı ancak şunu fark ettim. Oppo A15 ve oppo reno 5 lite model telefonlarla bağlantı yapıyor.biraz araştırdığımda bu telefonların bluetoothlarinin bazı codecleri desteklediğini gördüm. AAC, LDAC gibi. Hatta iPhone'ların AAC codecli oldugunu okudum bir yerde. AAC codec destekli Bluetooth lu telefonlar güncelleme yapilmadan kadjarlara bağlanabiliyor gibi geliyor bana.

Samsung için geliştirici seçeneklerinden codec değişimi yapmaya çalıştım,ama izin vermiyor.araçta android auto özelliği bile varken (güncelleme yapılabilse), telefon görüşmesi bile yapamıyor olmak çok sinir bozucu.araştırmadığım yer kalmadı sanırım.bu kadar basit bir işlem yüzünden çoğu özelliği kullanamıyorum. 😞

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Samsung için geliştirici seçeneklerinden codec değişimi yapmaya çalıştım,ama izin vermiyor.araçta android auto özelliği bile varken (güncelleme yapılabilse), telefon görüşmesi bile yapamıyor olmak çok sinir bozucu.araştırmadığım yer kalmadı sanırım.bu kadar basit bir işlem yüzünden çoğu özelliği kullanamıyorum. 😞

Redmi 9t model telefonda sorunsuz bağlandı.Ama Samsung modellerin hiç biri bağlanmıyor.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuya bir çare bulan oldu mu?artık güncellemekten vazgeçtim, sadece telefonu bağlayabilsem yetecek, iphone,redmi 9T telefon bağlanırken samsungun hiç bir modeli bağlanmıyor.(her 5 saniyede bir sürekli bağlanıp kopuyor)

Bülent Bilgin

Kayıtlı Üye
35-İzmir
İyi günler benimde 2015 Kadjar aracım var. Aynı problemi yaşıyorum. İPhone telefon bağlanıyor. Eşimin oppo bağlanıyor fakat benim honor telefonumun bağlantısı 5 sn bir kopup tekrar bağlanıyor. Bu soruna çare bulan oldumu

VOLKY35

Kayıtlı Üye
06-Ankara
araç teybini fabrika ayarlarına döndürdükten sonra tekrar bağlanabilirsiniz.

Dnb

Kayıtlı Üye
06-Ankara
araç teybini fabrika ayarlarına döndürdükten sonra tekrar bağlanabilirsiniz.
Bu işlemi deneyen var mı? Nasıl yapılıyor? Geri dönüşü zor bişeye sebep olmuyor değil ni?