Roadfox Garibanına Bir Hesap Yardımı :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen betonu dökmeye başla abı kuruyadursun :D:D:D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada çok geldi valla abi.Ama sen elini kana bulama reis biz hallederiz.:silah:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tilki abi 2 aylık olmasın o, eylül'deydi galiba şok olmuştuk, üst komşuya da zavallı genç anne kocası faturayı görünce tüm elektrikli aletleri, başta fırını yasaklamış onu duyunca kara kara düşünür olmuştuk ki ertesi gün ilk son okumaya bir baktım 2 aylıkmış fatura:D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
2 Aylık Fatura İste Olma Olasılığı Var Ama Abim Faturayı Bir Görün Olmadı Beton Mikseriyle Yaldır Yaldır Geliyorum Antalyaya Doğru :) Mikseri Nerden Bulacağımı Sormayın Onu Bende Bilmiyorum :D

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mevzu noldu kerem abi olay çıktımı :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
tilki abi 2 aylık olmasın o, eylül'deydi galiba şok olmuştuk, üst komşuya da zavallı genç anne kocası faturayı görünce tüm elektrikli aletleri, başta fırını yasaklamış onu duyunca kara kara düşünür olmuştuk ki ertesi gün ilk son okumaya bir baktım 2 aylıkmış fatura:D

2 Aylık Fatura İste Olma Olasılığı Var Ama Abim Faturayı Bir Görün Olmadı Beton Mikseriyle Yaldır Yaldır Geliyorum Antalyaya Doğru :) Mikseri Nerden Bulacağımı Sormayın Onu Bende Bilmiyorum :D

2 aylık olamaz çünkü daha 1 ay oldu taşınalı (edit:mixeri havaalanı kavşağında beklemedeyim:))

mevzu noldu kerem abi olay çıktımı :D

Bir nefes alacak vaktim olsa çıkacak illaki daha uğrayamadım çalışma saatlerim nedeniyle:aytuğ

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kerem :D abi konuya fazla kilitsin :D açaydım gollarımı vuraydım gözüne gözüne :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
kerem :D abi konuya fazla kilitsin :D açaydım gollarımı vuraydım gözüne gözüne :D

Dur Akın başımda daha büyük dertler var yarın onlara kilidim:cool:elbet bunada sıra gelecek:cool:çok ısrar ettin madem göndereyim uçak biletini vur gözüne gözüne muhteremin eyvallah:aytuğta niye kollarını açıyorsun onu çözemedim ben Elazığ taktiğimidir nedirhehe

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

2 aylık olamaz çünkü daha 1 ay oldu taşınalı (edit:mixeri havaalanı kavşağında beklemedeyim:)

Sizden Öncekinin Borcu Olabilir Mikseri Bulup Yola Çıkayım Bari Ben Kaç Saate Gelirim Bilmeme :D