Roadfox'u Hapisten Kurtarma Operasyonu...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. zor bir durum.
trafik çevirmeye yakalanmadığınız sürece hapse atamazlar.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Vay ya hakkaten dokundu bu sn.mod'um
100103plaksa2_prv.gif

o nasıl masum ifadedir öyle :D bu arada ticaretle ilgili sorduğun için demedim bir şey ama, sabit ücreti olan ek iş düşünsen diyorum hani saatli ücreti olan ya da yarım gün vb şeklinde, çok yorucu ama en azından geliri garanti olup eldekinden olmamak adına?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. zor bir durum.
trafik çevirmeye yakalanmadığınız sürece hapse atamazlar.

Çevirmeye girmemde buradaki jandarma karakoluyla pek içli dışlıyım
:cool:sanıyorum devrelerim rekor zamanlamayla kahve içmeye davet ederler beniıslık

o nasıl masum ifadedir öyle :D bu arada ticaretle ilgili sorduğun için demedim bir şey ama, sabit ücreti olan ek iş düşünsen diyorum hani saatli ücreti olan ya da yarım gün vb şeklinde, çok yorucu ama en azından geliri garanti olup eldekinden olmamak adına?

Değerli sn.mod'um zaten elde avuçta bir şey kalmadıki çıkartayım ha bir bu laptop bozuntusu birde sweet'im var işte:aytuğek iş düşünemiyorum zaten 12 saat çalışıyorum e bide yaşlıyım :p ya tazminatı alıp işten çıkarılmam lazımmm acil:cool:onun içinde elimden geleni yapıyorum aman kayış sıyırttı abi dokunmayalım diyorlar galiba:pislikişte bunu yapıp devlet babadan işsizlik maaşı alır duruma gelipte günlük 50 tl'lik bir işe yerleşip bir ihtimal yırtıyorum hesaplarıma göre ha 2 dava daha var onlardanda ceza almayacağımı ümit ederek:sinirliHa bir ihtimal daha var oda bizde eski çalışanımız değerli insan,dünyalar güzeli yok yok kainat güzeli:pLeyla hanımın müjdee 10.000 tl krediniz onaylandı demesi(onuda balık yemeğe götüreceğime söz verdik düşülen hallere bknz:aytuğ)tabii o kadar kredi borcumla buda%000.1 ihtimal yani git iddia oyna daha iyiıslıkÖzetle

<strong><em>

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
merakımı bağışlayın ama, birisine kefil mi oldunuz...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tilki abi ruslara türkçe öğret diyesim geliyor kendimi aşarak :D ama centilmenlik edip para almazsın onlardan da allah bilir ıslık şu tazminat için ne yapılabilir süper olurdu o ama dediğin gibi sana hürmeten bir şey yapmazlar herhalde, kainat güzelinden müjde tez gelir inşallah:D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
tilki abi ruslara türkçe öğret diyesim geliyor kendimi aşarak :D ama centilmenlik edip para almazsın onlardan da allah bilir ıslık şu tazminat için ne yapılabilir süper olurdu o ama dediğin gibi sana hürmeten bir şey yapmazlar herhalde, kainat güzelinden müjde tez gelir inşallah:D

İşin doğrusu son ümit o kaldı galiba birde bakmışım sabah telefonum çalıyor ve dünya güzelim müjdee diyor:cool:e sözde verdik götürürüm akşam antalya balık'a sonra 5000 hesap:aytuğneyse hala ağlanacak halime gülebiliyorum ya oda bir şeyroadfoxyada gerçekten kayış sıyırttık 2'si arası bir durum:cool:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ya balığa götüreceğim dediysen iğrençlik yaparak balık tutmaya :D ya da olmadı balık ekmek yemeye götürebilirsin, di mi ama :aytuğ

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
ya balığa götüreceğim dediysen iğrençlik yaparak balık tutmaya :D ya da olmadı balık ekmek yemeye götürebilirsin, di mi ama :aytuğ

Çok haklısın sn.mod'um .Zaten başıma gelen bu olaylardan sonra kötü karakter:cool:olmaya karar verdim zaten başıma ne geldiyse iyi niyetimden geldi ben iğrençliği abartayım hatta sn.kainat güzelimi götüreyim falezlere ayağına bağlayayım ipi bugee-jumping usulü git ağzınla balık yakala tutarsan yeriz diyeyim:cool:nasıl yeterince kötü oldummu:aytuğ

dsc_7332-kopie.jpg.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Çok haklısın sn.mod'um .Zaten başıma gelen bu olaylardan sonra kötü karakter:cool:olmaya karar verdim zaten başıma ne geldiyse iyi niyetimden geldi ben iğrençliği abartayım hatta sn.kainat güzelimi götüreyim falezlere ayağına bağlayayım ipi bugee-jumping usulü git ağzınla balık yakala tutarsan yeriz diyeyim:cool:nasıl yeterince kötü oldummu:aytuğ
yok bu acımasız oldu :D balığa götürmek yeterince iğrenç bir espri olur kanımca:D