Roadfox'un Bitmeyen Adalet Savaşı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ay yoruldum vallahide billahide yoruldum be dostlar:slcArada biraz kafa ütüsü biraz dostlardan manevi yardım anlamında açmışımdır bu kaçıncısı onuda vallahi unuttum girdik bilmediğimiz bir işlere girdik çok basite aldık olayı aslında olan biten birşeyde yok bana göre hala ama sözde basit yaralama adı altında 3000-3000 habire bi cezalar yiyoruz işte:slcödemezsekte 5'er ay hapismiş sonu:polisYarınki için avukatla çıkayım bari dedim iş paraya döndü birden yine vazgeçtim be noolursa olsun artık.Bundanda ceza alınca artık ödeme gücümde kalmayacak toplamda 9000 oluyor.Ona sor buna sor herkes ayrı şey söyler kafam allak bullak oldu.Bendede sigorta kısmı iyice attı.Ha devletten istedik bir avukat ne mümkün konuşmak canımı acıtan tek şey şu ki sahiden işlediğim yaptığım hakettiğim bir suç yok,başka hakim bile dedi ilk başta bir avukat tutsaymışın bunların hiçbiri olmazdı:sinirliAnladımki memlekette paran yoksa adalette bu kadar agalar:pislikYarın giyecem sporlarımı önce devlet avukatına gireceğim ne bir soruma cevap verdin ne yardım ettin seni istemiyorum,sonrada hakime aynen ne konuşturdunuz ne haklarımı söylediniz ne savunma hakkı verdiniz e nasıl olsa ne anlatsam ceza verip duruyorsunuz hiç bir savunmam yoktur zaten olanıda kayda geçmiyor değerlendirmiyorsunuz ben sizinle katip arasına girmeyeyim değerli vaktinizi almayayım yazın cezayı demek adalet böyle birşeymiş bende öğrenmiş oldum meğer ne büyük bir suç işlemişim .......:pislikAynen bu şekilde olacak savunmam yada çaresizce feryadım.Ha ne olursa olsun artık en azından içim rahat edecektir.Kimbilir belkide kayış sıyırttığıma hükmedip bakırköye filan yollarda dostlarla buluşma yaparız çıkınca:aytuğNe yapayım dostlar düşündüm taşındım aklıma en azından kendime olan saygımı korumak anlamında bunu yapmak farz oldu.Umarım yarın yine görüşürüzroadfox

clock_justice_money.jpg

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim evvela geçmiş olsun diyorum. Umuyorum ki -her ne kadar bu ülkede zor da olsa artık- yarın terazide ağır basan para değil adalet olur da sen de bir an evvel kurtulursun bu işten hayırlısı ile.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Allah yardımcın olsun...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Yedik bi 3000 daha geldik:pislik 11 deki duruşmaya 17.00'da girebildik bir öncekine mübaşiri duymadım diye fırça çeken hakim 6 saatcik bekletti bizi çokmu:sinirline diyelim yaşasın adalet hakim amcamında tatlılığı üstündeydi bugün valla iş benim takdirime kalsa sırf vermeyeceğim bitirelimmi dedi bende kır kalemi dedim oda kırdı terörist kılığına filanmı girelim naapalım hak aramak için anlamadımkiıslık

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun başkan,bu günlerde geçer üzülme...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun başkan,bu günlerde geçer üzülme...

Üzülmüyorum acı ve keder bağımlılık oldu ben bu paralarla 2 tane flash çekmiştim şimdiye altıma:pislikİşin tuhafı ben silahla vuraymışım bunu 1 kez 1 gün bile yatmadan yada para cezası almadan yırtıyormuşum ama birkaç kez ''basitçe'' yaralayınca böyle süründürüyorlarmış sencede bir gariplik yokmu hesapta yada hesabın yapılış şeklinde:pislikneyse bi dahaki sefere direk vururum şu fırtınayı bir atlatayımda ölmeden offs offfs:sinirli:sinirli:sinirli

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kerem abi, inşallah bunlardan kurtulduğunun haberini de alırız yakın zamanda:(

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kerem abi, inşallah bunlardan kurtulduğunun haberini de alırız yakın zamanda:(

İyi dilek ve temennileriniz için teşekkürler darbeleri sağlam aldık ama yinede ayaktayız bir şekilde yıkılmadan kimbilir belki hala dua eden dostlar vardır bu sayededir
;)