Rölanti sorunu

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımda rölanti sorunu basladı. Eurocell rölanti valfi aldım kurdum beyin kabul etmedi ve çok ustadan duydum yansanayileri kabul etmiyormuş. Orjinalide yok. Bide bi renocu ustadan birşey duydum megane nin orjinalini alıp kafaları değiştirince oluyomuş acaba varmı aslı astarı ? Basına gelen veya bi çözüm bulan varmı arabadan soğudum

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bişey daha farkettim araç yakıtıda çiğ yakıyo gibi geldi. Aracı viteste rölantiye bırakınca kendi kendine gaz verip kesiyo gaza basınca araç yığılıyo sonra açılıyo bujileri değiştim sorun devam ediyo lpgde de benzindede ve tam anlamıyla arabadan soğudum zararına satıcam yanlız bu şekilde satamam sorunu çözmek için fikirlerinizi bekliyorum

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isınınca düzelme gibi bir durumu var mı?

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürekli yapıyodu bugun megane nin rölanti valfini aldım kafaları değişip taktım ilk seferinde süper oldu dedim tmm bu iş sonra gene sapıttı bende fişini çektim şimdi devredışı daha iyi oldu.
Bu arada arabanın buji kablolarının kapagıda yerinden çıkıp radyatör fanına sıkışıp fanın pervanesini yalama yapmış. Aksilik geldimi üstüste geliyor. Pervane hiç biyerde yok. Motorda dedırme olmuştu zaten burdan herkese bi faydam olsun r19 un motor ve pervanesi uyuyor montajını yaptım süper oldu şimdilik rölantide fişi çekince düzeldi