Rot balans ayarİ sonrasİ arizalari..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yeni bir 2011 Fluence dyn.EDC. kullanıcısı olarak araniza katildim.1haftalik aracimi rot,balans ayarlarini yaptırmak için tamirciye gittim ve araci haliyle kriko yardimiyla havaya kaldırdılar makineyle lastikler falan ayarlandı birden ABS ,yokuş kalkıs desteği,ESP bütün arızalar ekranda belirdi,araç çalışıyor vitesde fakat hareket yok aman allahim usta sasirdi ilk defa başına gelmiş bu olay bende bir an panikledim ama arızalarin bence sebebi anahtarsiz star stop kontak kapali olmadığı için araç kendini ya caliniyormus zannetti yada devrilme falan ama baya terletti ustayi neyse renocu bir ustamiz daha geldi bilgisayardan arizaları sildi.Ohhh çok çektik hep beraber.

geçmiş olsun. yolunuz düşünce serviste bilgisayara bağlatın. araç bilgisayarı tüm arızları hafızaya kaydeder diye biliyorum. ışıkların yanma nedeni, tekrarlama ihtimali olup olmadığı hakkında bir ihtimal bilgi verebilir

Son düzenleme:

oguzbbk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisayar yazilimina dikkat ettim yeni versiyondu, isin açığı servise sırf bu yüzden gitmek de istemedim malum el versen kol gider hesabi selam veren 80-90 TL. Kesin gider.şükür bu günlere diyorum.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisayar yazilimina dikkat ettim yeni versiyondu, isin açığı servise sırf bu yüzden gitmek de istemedim malum el versen kol gider hesabi selam veren 80-90 TL. Kesin gider.şükür bu günlere diyorum.

garanti bitmediğini varsaydım. devam ediyorsa ücretsiz baktırma şansını deneyebilirsin