rs 172

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D
Çok temiz bir RS aldın hayırlı olsun...:eyv
Çok teşekkürler , vallaha bendeki Rs hastalığını bilirler ; ya gerçekten güzel olmalı yada hiç olmamalı.Bu nedenle bendeki Rs ler hep böyle olmuştur yoksa uyku bile uyuyamıyorum :)
Malasef Rs lerden bir iki sene ayrı kalacam ; yeni bir yatırım yapmam gerekmekte artık yolumuza 1-2 sene sonra kaldığımız yerden devam ederiz :(

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler , vallaha bendeki Rs hastalığını bilirler ; ya gerçekten güzel olmalı yada hiç olmamalı.Bu nedenle bendeki Rs ler hep böyle olmuştur yoksa uyku bile uyuyamıyorum :)
Malasef Rs lerden bir iki sene ayrı kalacam ; yeni bir yatırım yapmam gerekmekte artık yolumuza 1-2 sene sonra kaldığımız yerden devam ederiz :(

Önceki RS'inde çok temizdi biliyorum:eyv iş daha önemli bir iki sene katlanılır, iki sene sonra belki ClioIIIRS veya MeganeRS alırsın bu yatırımla...:)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
piyasadaki en temiz RS'lerden biri zor bulunur bu durumdaki bir RS

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önceki RS'inde çok temizdi biliyorum:eyv iş daha önemli bir iki sene katlanılır, iki sene sonra belki ClioIIIRS veya MeganeRS alırsın bu yatırımla...:)
Aslında yatırım iş için değil tam olarak ; ev mev işleri kısacası karışık. Hayırlısı bakalım dediğin gibi kismet olursa belki clio 3 re alırız. İnşallah hepimizin gönlüne göre araçları olur. Forumdan almak isteyen olursa çekinmeden arasın konuşalım anlayışsız biri değilimdir anlaşırız birbirimizi üzmeden.

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can abi dukkana ugradim yoktun farkli bir proje mi var aklinda abi

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Can abi dukkana ugradim yoktun farkli bir proje mi var aklinda abi

Bu gün bütün gün dükkandayım gel beklerim ;)
Yeni proje şu an için malasef Gizay ım , uğra konuşuruz ;)

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelcem abi birazdan ;)