rs dagılıyor

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motoruna kadar dağılmış ve airbagler açılmamış,bu araçta ya normal kemer sistemi yok veya gerçekten RS lerin airbaglerinde sıkıntı var...

Eğer gerçekten öyleyse okadar verılen paraya yazık git doğanın motoru besle ozaman :) :servis Saç uzerınde gıt... :deli Usta madem fan club'ız Sorsak ya reno mais'teki yetkililere.. :) Senden rica ediyorum aydınlatsınlar bizi... :salca Büyük sorumluluk cunku bu iş.... :kahve

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Motor yerde.. acaba bu kadar zayıf mı bunlarhımm ​ayrıca ralli aracı daha güvenlikli olması gerek?????

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence profesyonel bir yarışçı değil. Öyle olsa üzerinde yarış elbisesi olur, kafasında kaskı olur. Kemeri de takılı değil bence, adam şok geçiriyor, direk kapıyı açıp yere oturuyor. Kemer olsa açamazdı.

Son düzenleme:

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüşe göre araçta Roll Bar ve profesyonel 5 nokta emniyet kemerli yarış koltugu var, hem airbaglerin baglı oldugu orjinal kemer sisteminin kullanıldıgını sanmıyorum hemde aracın direksiyonu gozukmuyor ama standart direksiyon kutusu ve simidi oldugunuda sanmıyorum, araçtaki airbagler sokulmus bile olabilir bence.

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüşe göre araçta Roll Bar ve profesyonel 5 nokta emniyet kemerli yarış koltugu var, hem airbaglerin baglı oldugu orjinal kemer sisteminin kullanıldıgını sanmıyorum hemde aracın direksiyonu gozukmuyor ama standart direksiyon kutusu ve simidi oldugunuda sanmıyorum, araçtaki airbagler sokulmus bile olabilir bence.

En isabetli yorum olmuş bana göre.Dikkat ederseniz böyle bi kazaya rağmen aracın yaşam alanında herhangi bir deformasyon gözükmüyor ve kapılar rahatça açılıyor.Airbag emniyet kemerinin yanında yardımcı bir önlemdir.Kemer takmadıktan sonra 18 tane airbag bile açılsa kurtaramaz kimseyi.

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç ralli versiyon arkadaşlar, muhtemelen orj direksiyonu falan sökmüşler airbagde yoktur...
10 yaşındaki 172 lerin airbagi açılıyorken bunun açılmamasını düşünmüyorum bile...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorun düşmesi kötü bişeymiş gibi yorumlanmış. Oysa değil. Motor bu tip kazalarda kulaklarından kurtulup aracın altına doğru giriyor. İçerdekileri sıkıştırıp zarar vermemesi için. Kaldı ki çokta öyle şaseye dalan bir durum yok gibi geldi bana. Kapı sorunsuz açılıyor sapasağlam çıkıyor Kâmil :D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Güzel dağıttı

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amortisör kulelerine kadar girse adam olmaz derdim ama halen toplanacak halde. Ama oralarda uğraşan olurmu bilmem :)