Rs difüzör

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar az önce gerekli yerden telefon geldi arka difüzör için 200-300 tl bi maliyet bildirdiler yalniz aracimi ve ya tamponumu ilk kalip olacaği için 3 gün misafir edeceklerini söylediler resimleri yollamiştim kolayca yapariz dediler
fikir sahibi olmak için soruyorum varmi ilgilenen
(konuyu bura açtim yanliş mi yaptim bilmiyorum ama modifiye bölümünde ezilmesin istedim)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu iki yerde de olabilir o yüzden sıkıntı değil ilgilenen arkadaşlar yazacaklardır hayırlı olsun şimdiden. :eyv

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer taraftada görmüştüm konuda.

Yapılmayacak şey değil tabiki.

İlgilenen olurmu demişsiniz. Neyle ilgilenir miyiz? bizde mi yaptırır mıyız mı diye sordunuz ?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım istediğiniz gibi olur

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer taraftada görmüştüm konuda.

Yapılmayacak şey değil tabiki.

İlgilenen olurmu demişsiniz. Neyle ilgilenir miyiz? bizde mi yaptırır mıyız mı diye sordunuz ?
sanırım tam açıklayıcı olamadım evet aynen anladığın gibi dostum başka yaptırmak isteyen olurmu ve fiyat nasıl

rcp38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer yaptıracaksan yaptırdıktan sonra resimlerini paylaşırsan seviniriz

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok zor kalıbı olmadan yaptırırsın tabi ama aracın fibercide en az 1 hafta yatar kalıbı üç aşşağı beş yukarı döker sonra devamlı arabanın üzerinde git gel yapıcak oldumu olmadı neresi falan filan derken olucak ama istediğiniz gibi orjinal bi rs difüzör olmucak maalesef bana kalırsa hiç girişmeyin bu işe bekleyin ilerleyen zaman sadece difüzör olarak aksesuarda çıkartırlar....

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok zor kalıbı olmadan yaptırırsın tabi ama aracın fibercide en az 1 hafta yatar kalıbı üç aşşağı beş yukarı döker sonra devamlı arabanın üzerinde git gel yapıcak oldumu olmadı neresi falan filan derken olucak ama istediğiniz gibi orjinal bi rs difüzör olmucak maalesef bana kalırsa hiç girişmeyin bu işe bekleyin ilerleyen zaman sadece difüzör olarak aksesuarda çıkartırlar....
Murat sadece difüzör parça olarak orjinal tampona uymuyormuş. RS tamponu ile bizimkiler arasında çok fark varmış. Ecnebinin birinden öğrendim :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Murat sadece difüzör parça olarak orjinal tampona uymuyormuş. RS tamponu ile bizimkiler arasında çok fark varmış. Ecnebinin birinden öğrendim :)
Bizi ecnebilerlemi aldatıyorsun Pulat... :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana faydası olduğunu düşündüğüm her foruma takılıyorum din dil mezhep fark etmeksizin :D