Ruhsat, renk sorunu

ibrhmzkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracım 2005 clio symbol koyu gri renk 8 aydır aracı kullanıyorum hiç çevirmeye falan denk gelmediğim için fazla önemsemedim ama son zamanlarda aklıma takıldı, ruhsatta aracın rengi Kahverengi Bej Yazıyor ama söylediğim gibi araç koyu gri döşemeleri ise gri ve siyah yani aracın kahverengi veya bej ile alakası yok kaportacılar ile aracın boyasız olduğunu söylüyor sizce muayenede veya çevirmede sorun çıkar mı ?

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaportacılara değilde bi renault servisinden expertist raporu alsan belki işlem hatası olabilir ama sanmıyorum bu kadar büyük bir işlem hatası yapılmaması lazım.

ibrhmzkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaportacılara değilde bi renault servisinden expertist raporu alsan belki işlem hatası olabilir ama sanmıyorum bu kadar büyük bir işlem hatası yapılmaması lazım.

Araç komple boyalı olabilir diyorsun yani :D

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen ya komple boyalıdır yada ruhsatı işlerlerken gri yerine kahverengi bej yazmış olabilirler ama bu ihtimal çok zor.Bi Renault Servise Uğra , Eminimki Bir Çözüm Bulacaklardır.

ibrhmzkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen ya komple boyalıdır yada ruhsatı işlerlerken gri yerine kahverengi bej yazmış olabilirler ama bu ihtimal çok zor.Bi Renault Servise Uğra , Eminimki Bir Çözüm Bulacaklardır.

Komple boyalı ise ruhsatı değiştireceğime aracı kahverengi folyo kaplatırım veya boyatırım daha iyi zaten gri rengi sevmem mecburiyetten kullanıyorum :)

ARSLAN17

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın teknik belgesi varsa oradan kontrol et yoksa servisten

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ruhsattaki bilgiler yanlış olabiliyor noter yanlış yapabiliyor satış esnasında, aracın boya kodu kapıyı aç yanda görürsün .. Bir sorun çıkmaz

ibrhmzkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ruhsattaki bilgiler yanlış olabiliyor noter yanlış yapabiliyor satış esnasında, aracın boya kodu kapıyı aç yanda görürsün .. Bir sorun çıkmaz
Aracın boya kodunu aldım ama bu kodla internetten nasıl bulabilirim boyanın hangi renk olduğunu ?

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şase numaran ile renault müşteri hizmetlerini ara aracın gabrikasyon çıkan rengi ile ruhsat tutuyor mu ? öğren tutuyorsa bile farkı belirt en güzel çözüm yolu bu :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın rengi avatarında ki gibiyse ruhsatında yazan doğru kardeşim...