Ruhsat ve ZORUNLU TRAFIK SIGORTASI hakkında yardım.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Muayene ile alaka ne emmi muayene yoksa sigorta yapılmıyormu bu hayvana :)

:slcYok yapılırda sana cevap veren arkadaş muayene yüzünden uğraşmış o kadar senin muayenen tamsa??2 dakikalık olayın var günceli:slc:aytuğ

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayne olayını ekstra olarak yazdım. Muayne kağıdında yer varsa 77 liradan yırtıyosun o kadar. Yoksa asıl işin sigorta yapıldıktan sonra tescilde bitiyor.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yano sıgortan yoksa bosuna ruhsat bekleme dıyorsun

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yano sıgortan yoksa bosuna ruhsat bekleme dıyorsun

Biz kendi aracımızı aileden başka kişinin üzerine devir alma olayı olduğu için bu işleme giriştik. Cuma akşamı eski trafik tescil belgesini ve gerekli belgeleri trafiğe bıraktık. Dediki sigortayı yaptırın daha sonra gelin trafik tescil kağıdınızı alın. Bende öle yaptım pazartesi günü sabahtan sigortayı yaptırıp öğlenden önce gittim trafik tescil belgemi aldım. Şans bu ya birde muayene kağıdımda dolmuştu bide muayeneye gidip gelince onada 77 lira verdim. Bu muayne işi sizi ilgilendirmez kağıdınızda yer varsa. Demek istediğim oki Ruhsat geledebilir gelmeyedebilir.. Ama ben olsam beklemez sigortayı yaptırıp trafiğe giderdim

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayne olayını ekstra olarak yazdım. Muayne kağıdında yer varsa 77 liradan yırtıyosun o kadar. Yoksa asıl işin sigorta yapıldıktan sonra tescilde bitiyor.
2009 trafik cııkısLı ilk muayenesi bile olmamıs bombos kagıt

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2009 trafik cııkısLı ilk muayenesi bile olmamıs bombos kagıt