Ruhsatta problem?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Araciniz perte falan ayrilmamissa eger. Arac sahibi uzun sure araci kullanmayacaksa Vergisinden sigortasindan muaf olmak icin araci trafikten dusuruyor. Bu nedenle ilk tescil tariinde sorun oluyor. Ama sizinkileri neden bos birakmislar bende cok merak ettim.

furkans26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ruhsatımda da yazmıyor arkadaşım. Hatta boş değil çizgi çekmişler. Daha yeni aldım arabayı da ruhsatıda. Aracımın pert yada toplama vs olmadığından %100 eminim, plakada hiç değişmemiş, araç trafikten çekilmemiş. Bunlardan %100 eminim.
Bence sıkıntı yapacak bir durum yok senin açından da

953877919b3678f0bc0bd3a624d83407.jpg
Ayni sizin gibi durumdayim. Hatta ruhsatinizin resmini eklemissiniz. Neredeyse benimkiyle ayni ruhsatiniz. Ayni sekilde cizgi var ilk tescil tarihinde, araci aldigimiz tarih ayni, arac sinifi, arac rengi hepsi ayni modeli disinda =)
Zaten cevirmeyede girdim herhangi bir sorun cikmadima nedenini ogrenebilmek ickn musait bi zamanda trafik subeye gidicem, neden oldugunu ogrenebilirsem buraya yazarim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkans26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sizin gibi durumdayim. Hatta ruhsatinizin resmini eklemissiniz. Neredeyse benimkiyle ayni ruhsatiniz. Ayni sekilde cizgi var ilk tescil tarihinde, araci aldigimiz tarih ayni, arac sinifi, arac rengi hepsi ayni modeli disinda =)
Zaten cevirmeyede girdim herhangi bir sorun cikmadi ama nedenini ogrenebilmek icin musait bi zamanda trafik subeye gidicem, neden oldugunu ogrenebilirsem buraya yazarim.