Rüzgar Sesi..

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallahi yetkili servislerin suyu çıkmış ya :( bayrampaşa acar diyeceğim iyi anlıyorlar ama bazı yerlere bakarak biraz pahalılar sağ kısa fara 50 tl istediler güngören zenginli otomotivden 20 tl ye aldık balataları değiştirirken 3 yere sorduk en son garantiye girmediğini duyunca dışarıdan değiştirdik balata olarak servislerin çektiği fiyat acar:200 tl zenginli:185 tl inanlar:195 tl bence bi kaç servis dolaş. acar daki müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyi 40 bin bakımını orada yaptırdık servisten çıkarken arabayı bile yıkayıp verdiler ve araba alırkende yine bir çok bayi gezdik acar bize en ufak ayrıntısına kadar anlattı. zenginli de fena değil.zenginli servisindekilerle birebir görüştüm sigorta attığında ben götürdüm anında itiraz etmeden yeni sigorta taktılar ve şarj cihazınada baktı bu uyumlu değil falan dedi ama sorun cihazda değil çakmaklıkta çapraz takınca oluyomuş ama genel olarak müşteri memnuniyeti çok iyi.

bence ilk başta bi reno acar servisine uğra sen :eyv bizim rezistans tuşunu da değiştireceklerdi garantiden ama daha bakıma 9 000 var :) servise girince halledeceğiz onuda ;)

2 şubeleri varr hangisini tavsiye edersiniz?

Venomz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sana naçizhane bir tavsiye, Tüm renault servisleri birbiri ile iletişim kurabiliyor.Servise rüzgar sesi için gittiğinde Nevşehir Gençler servisinde Araç kabul kısmından Serhat Bey'i arattırıp ondan bu sorunun çözümünü onlara anlatmasını isteyebilirsin.Çünkü aynı şeyi ben, ankara servisine yönlendirerek çözmüştüm.Oradaki bir ustadan bilgi almışlardı.

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sana naçizhane bir tavsiye, Tüm renault servisleri birbiri ile iletişim kurabiliyor.Servise rüzgar sesi için gittiğinde Nevşehir Gençler servisinde Araç kabul kısmından Serhat Bey'i arattırıp ondan bu sorunun çözümünü onlara anlatmasını isteyebilirsin.Çünkü aynı şeyi ben, ankara servisine yönlendirerek çözmüştüm.Oradaki bir ustadan bilgi almışlardı.

Urfada bır servis vardı direksiyon kutusunu mu yoksa viraj demir şeylerini mi ne değişimsiz hallediyorlardı bunu söyleyeyim bakalım. :)