Rüzgar sesi

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar elimde 0.9 clio icon var. ve 70km gectıkten sonra icerı ruzgar sesi almaya baslıyor? sizce bu nerden olabilir ve çömü nasıldır tesekkurler..hımm

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim okuduğuma ve gözlemine gore bu cam çıtaları ve aynadan kaynaklanıyormuş ki doğruda . Helede cam açıkken o ses daha çok içeri giriyor. Çözümü için serviste garantisinde hallediyorlarmış. Bende yaptırcam kapı fitilleri vs .sesi ne ne kadar kesecekse. Alıştım ama yoruyor insanı o ses.

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen sadıcımya alısmasına alıstıkda arabada bırısı varken teybı kapatmaya korkuyom ses duyulcak dıye

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen sadıcımya alısmasına alıstıkda arabada bırısı varken teybı kapatmaya korkuyom ses duyulcak dıye
hehe geçen arkadaşa verdim . diyor görüyormusun yeni motorun sesi ne kadar az içeri giriyor 90 nı geçmesine izin versem o rüzgar sesinini hissedecek hatta pencereyi açsa farkedecek :D ama Allahtan üşüyen biriydi soğuğu sevmeyende açmadı farketmedi.

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe
hehe geçen arkadaşa verdim . diyor görüyormusun yeni motorun sesi ne kadar az içeri giriyor 90 nı geçmesine izin versem o rüzgar sesinini hissedecek hatta pencereyi açsa farkedecek :D ama Allahtan üşüyen biriydi soğuğu sevmeyende açmadı farketmedi.
heheAkıllıca davranmasın Sadıç

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camlara yapılan çıta uygulamasıyla bu ses oldukça azalıo. Tabi bazen B sınıfı bi araç kullandığını unutup altındakini 7.40 sananlar oluo tabi ;)

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camlara yapılan çıta uygulamasıyla bu ses oldukça azalıo. Tabi bazen B sınıfı bi araç kullandığını unutup altındakini 7.40 sananlar oluo tabi ;)

7.40 sananlar oluo derken sadıc?

tunameister

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim aynı ses benim aracımdan da geliyordu. Servisteki eleman cam çıtasını açtı, oraya esnek silikon (siyah yapışkan ince macun gibi bir şey) ile doldurdu. Hem camın açılıp kapanması iyileşti hem de rüzgar sesi kesildi.

serin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim aynı ses benim aracımdan da geliyordu. Servisteki eleman cam çıtasını açtı, oraya esnek silikon (siyah yapışkan ince macun gibi bir şey) ile doldurdu. Hem camın açılıp kapanması iyileşti hem de rüzgar sesi kesildi.
aynen sadıcım dogru sölüyorsun bende bugun servıste yaptırdım aynı işlemı hem bakım zamanı gelmıstı hemde gıtmısken onda yaptırdım

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rüzgar sesi nedeni